Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Investigation bani nedir

Merhaba,
    Öncelikle telefondan giriyorum yazim yanlisi yaparsam ozur dilerim.
    Yaklaşık 4gun once investigation bani yedim. Tabi hemen ticket attim. Hic bekletmeden cevap geldi bu arada tesekkur ederim. Fakat cevapta hesabiniz inceleme altındadır sabirla bekleyiniz yazılıydı. Cevap tatmin etmedi dogal olarak. Forumda kirlilik yapmamak icin arastirayim dedim fakat nette de birsey bulamadim. Peki yetkililere soruyorum investigation bani nedir yani bunun google translate dışında ki oyun açıklaması nedir? Ne kadar sure bekleniyor? Neden bu ban atiliyor?

Iyi aksamlar

D.n: 1yildir aktif kullandigim kesinlikle tpt gibi illegal islerin hicbirine bulasmamis bir id.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hesabınız inceleme altında olduğunu belirtiyor destek ekibiyle iletişiminize devam etmelisiniz.

Senior Member
    Tabi o ticket kapandi buraya yazdigim ayni sekilde bir ticket daha attim bekliyorum bekleyiniz denmis fakat suan premium suremden yiyor onu da gectim kesintisiz oynadigim bir oyuna 4 5 gundur giremiyorum bunu da gecelim inceleme suresi yazmiyor belki yarin açılacak belki 1 yil sonra yani anlatmak istedigim bu banla ilgili tam bir bilgi bulunmuyor.
    Yine de teşekkür ederim. Iyi aksamlar

Senior Member
    Geçmiş olsun
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Senior Member
    Tesekkurler beklemedeyim sonucu bu postun altina paylasacagim

Ban değil karakter incelemesi olduğunu duymuştum. Ama kaç gün sürer sonucunda ne çıkar bilinmez geçmiş olsun..

Senior Member
    Evet inceleme altindadir dendi neden oldugu nedir bilmiyorum beklemedeyim, tesekkur ederim

Senior Member
    7.gunume girdim fakay bir sonuc yok hala

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Muhtemelen tüm loglarınız kontrol ediliyordur. Bu süreç sonuçlanıncaya kadar sabırla beklemeye devam ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by 33salem33 View Post
    7.gunume girdim fakay bir sonuc yok hala
    Ben yerinde olsam ticket atıp spam yapar gibi hata yapmazdım, sabırla bi 15 gün bekle 15. Gün at ticket bence.

Tags for this Thread