Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Ban Affı

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)

Ban Affı

Uzun yillar once gelmisti ban affi. Yine gelmeli bence . Durduk yerde banlanip oyunu bırakan cok insan oldu. ( not olarak benlik bi durum yok ben oynuyorm ban felanda yemedim simdiden soyliyimde saldirmayin)

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Durduk yere ya da nedensiz banlanan kimse yok. Ayrıca gündemde ban affı ya da oyuncu mahkemesi de bulunmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Durduk yere ya da nedensiz banlanan kimse yok. Ayrıca gündemde ban affı ya da oyuncu mahkemesi de bulunmamaktadır.
    Ceza sisteminiz yerlerde hicbir kanit gostermeden hicbir aciklama yapmadan islem yapiyorsunuz. Ayrica gundem de var mi yok mu diye sormadim. Gundeme gelmesi adina actigim bi konu

Silivri soğuktur reis. Ağırlaştırılmış müebbet misali

Senior Member
    Quote Originally Posted by tunahan112233445566 View Post
    Ceza sisteminiz yerlerde hicbir kanit gostermeden hicbir aciklama yapmadan islem yapiyorsunuz. Ayrica gundem de var mi yok mu diye sormadim. Gundeme gelmesi adina actigim bi konu
    Biz niye ban yemiyoz da hep durduk yere baskalari yiyor biz de duruyoz durduğumuz yerde

Senior Member FFferik16's Avatar
    Canımız çıkıyor birini banlatana/ban haklarını bitirene kadar hatta TPTler hariç birinin ban haklarını doldurarak süresiz banlatana kadar yıllar geçiyor. Ki banlanan da son hakkında başka hesaba geçiyor yani bu bile yetersizken bir de üzerine af gelse bu asıl bize yazık olmayacak mı?

Durduk yere ban yeme olayına katılmıyorum. He çok ufak hatalardan dolayı hatalı bir ban olabilir ancak bunun için de af gelemez, onun çözümü destek sistemi. Destek sistemi bu durumlarla iş görüyor mu başıma hiç gelmediği için bilmiyorum ancak görüyordur herhalde.
    Last edited by FFferik16; 01-27-2020 at 03:00 PM.

Senior Member
    Hapishaneler de suçsuz mahkumlarla dolu zaten.

Senior Member
    Affa gerek yok

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Canımız çıkıyor birini banlatana/ban haklarını bitirene kadar hatta TPTler hariç birinin ban haklarını doldurarak süresiz banlatana kadar yıllar geçiyor. Ki banlanan da son hakkında başka hesaba geçiyor yani bu bile yetersizken bir de üzerine af gelse bu asıl bize yazık olmayacak mı?

Durduk yere ban yeme olayına katılmıyorum. He çok ufak hatalardan dolayı hatalı bir ban olabilir ancak bunun için de af gelemez, onun çözümü destek sistemi. Destek sistemi bu durumlarla iş görüyor mu başıma hiç gelmediği için bilmiyorum ancak görüyordur herhalde.
    Burda yazdigin tek dogru birini banlatana kadar canimiz cikiyor. Diger taraftan macro veya koxp ne olursa olsun o adam banlanana kadr zaten kasacagini kasiyor sonrada itemleri ile birlikte her seyini carina aktariyor. Şimdi size basit bi soru bos chari banlasaniz ne banlamasaniz ne. Haksiz yere banlama konusu da bi gercek. Elimde 1 2 video var yükleyip atarim. Adamin biri canli yayinda el ile hic durmadan wolf atiyor belli bi sure sonra chari ban yiyiyor. 2. Bi ornek kendine loot al el ile farm yap bak bakalm 2. Gun macrodan ceza aliyor musun almiyor musun. Daha bi dunya sey yazabilirm sana burda bir suru ornek verebilirim. Ama sonuc hep ayni oldugu icin bence bu kadar yeterli

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    bence de ban affı isteyenlerde banlanmalı