Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Bu başlık altında dehşet verici bilgileri paylaşalım olur mu

Yeteri kadar ilgi çekici başlık olmuştur umarım.

Bu başlıkta Sır gibi saklanan bilgileri paylaşalım ve oyunculara yardımcı olalım istiyorum. sadece bir grubun kazanmasını değil emek veren herkesin kazanması için uğraşalım. Kendilerini uyanık sanan kitleye darbemizi vuralım.

örneğin : Spell stonelerin her yıl başında artması gibi

Ben başlıyorum
    1-) Yeni serverlara CSW eklendiği zaman glutton kekler pahalanıyor( oyunun başından beri gizli gizli depo edenler var)

2-)yeni serverlarda özelllikle siriusda hayvani şekilde Çöp Uniq depo ediyorlar. bir ara fiyatları 3.5m kadar çıkmıştı suan ucuzdan depo ediyorlar. çünkü rekabet yok :P 1m ye alanları görüyorum
    Eski serverlarda bile 5-6m den satılan bu uniqleri sizlerde sol bankada depo edebilirsiniz. (Eden halen ediyor ama sır gibi saklıyor)

3-) Drakide phoneixten sonraki gelen canavar kendine benzer bir boss atıyor onu kesince içinden mytrill atma ihtimali var.

benim bildiklerim bunlar. Peki sizlerin bildikleri neler? Delikanlı gibi söyleyebilecek misiniz bakalım:P
    Last edited by uon; 01-26-2020 at 09:23 PM.

felankorun yüzdeleri değişti artık 1. yüzde 1516 değil, konu çok güzel bu arada 15yıllık oyunda sırlar saklı merakla takip edeceğim

Banned
    spell dediğin olay balondu depo edenler dahi zarar etti. spellerden sadece 800hp veren neck alabilirsin. iron necki kaledeki görevle gelen kutudan atıyor. ayrıca sadece siriusta para ediyor bu 800hp neck(christmas cross)
    (spelleri 1.4den toplayıp 2.3den buya attım resetten önce vergisiz resden 5-6 saat sonra seli 1.7'e kadar düştü

küçülme topunu elle kasanlara büyük saygım olsa da çoğu otomatik rotada hareket eden kişilerden oluşuyor toplu şekilde itemiyle banlanırsa fiyatı artıyor o topun 1 saat süren cswye pek de bir etkisi yok.
    (delostaki abys gem kasanlar arttığı için 200k üstünü göreceğini sanmıyorum küçülme topunun)

o bosun yanında çıkan yardımcı bostan da mytrill atma ihtimali boro balrogdakinden belki de daha düşük.

Senior Member
    Aylardır Dark Mytril fragment stokluyor millet. Krowazla birlikte günlük mytril görevi eslanta gelince(aynı şekil gelirse) ilk günden 8/9 questler 8/9 armorlar akacak.

Banned
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Aylardır Dark Mytril fragment stokluyor millet. Krowazla birlikte günlük mytril görevi eslanta gelince(aynı şekil gelirse) ilk günden 8/9 questler 8/9 armorlar akacak.
    aylardır? 250 adet fragmentli karakterimi ringlemek için için çöpe attığım oldu. buharlaştık artık stoklamaktan

Senior Member
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    aylardır? 250 adet fragmentli karakterimi ringlemek için için çöpe attığım oldu. buharlaştık artık stoklamaktan
    Geçmiş olsun mu diyim ne diyim bilemedim bende o sabır olmadığı için bulaşmadım hiç. Oyuna yeni serverla dönüp de böyle bir imkan olduğunu bilmeyenler varsa diye yazdım.

Banned
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Geçmiş olsun mu diyim ne diyim bilemedim bende o sabır olmadığı için bulaşmadım hiç. Oyuna yeni serverla dönüp de böyle bir imkan olduğunu bilmeyenler varsa diye yazdım.
    onu bunu bilmem 3 yıl server gelmez vs diyenler 2015 kasım midgarddan sonra gelen server sayısı 12 veya 13dür 4 yılda bu sayıysa merak etmeyin açarlar bunların da yenisini oynarız tekrar

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    İki kişinin bildiği sır değildir!