Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 47
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Aylardır Dark Mytril fragment stokluyor millet. Krowazla birlikte günlük mytril görevi eslanta gelince(aynı şekil gelirse) ilk günden 8/9 questler 8/9 armorlar akacak.
    oha inanmıyorum. Ben de diyorum bu youtubedekilerin magicbaglerinde bir sürü duruyor hiç mi heves edip kırdırmıyorlar ) demek bu yüzden...

Sırlara devam edelim

1-) Yakmalık slotunda kasan kimse Dc premium almaz. Bronze premium idealdir. BUS drobuda DC preyle aynıdır
    2-) Yakmalık MAGE ile ignization skili ile kasılır. Bu skilden daha hızlı hic bir skill yoktur 1000 tane okcu vs 1 tane 40 lwl mage slotu alır ( %50 can goturunce kutu geliyor)
    3-) Bone of dewil 83reb10 bile olsanız wormdan bile düşebilir (düştü. Kesilen canavar sayısı belirli bir sayıya ulaşınca örneğin 200.000 son canavarı kesenin envanterine otomatik düşer.

yeni serverlarda 40 dakikada bir çıkıyor ancak materyal drobu yok yerine monsterstone atıyor.
    4-) vergi sistemiyle ilgili bir kişi dc flashlarını buya attığı gibi fondan pay almış. aynı şekilde item sattığı an vergi çekilmiş ve sıralamaya girmiş.

( Lütfen bu sistemi suistimal etmeyin, Ne güzel herkese çıkma ihtimali var tıpkı boneofdewil gibi)

5-) Yeni servarlarda bir zamanlar 3.5mden toplanan çöp Uniq suan 1mlere düştü çünkü KS atan yok rahat rahat depo ediyorlar.

6-) Yeni serverlarda Gemi savaşı adı verilen savaşta Baal taşı ve türevleri düşüyor.

7-) Adını bile bilmediğim ancak insanların Takı savası olarak adlandırdığı bir savaş var, ondan da Uniq Takı düşüyor

8-) CZ deki bossların bazıları OLD takı atabiliyor. Evet old taki
    Last edited by uon; 01-27-2020 at 01:48 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by uon View Post
    oha inanmıyorum. Ben de diyorum bu youtubedekilerin magicbaglerinde bir sürü duruyor hiç mi heves edip kırdırmıyorlar ) demek bu yüzden...

Sırlara devam edelim

1-) Yakmalık slotunda kasan kimse Dc premium almaz. Bronze premium idealdir. BUS drobuda DC preyle aynıdır
    2-) Yakmalık MAGE ile ignization skili ile kasılır. Bu skilden daha hızlı hic bir skill yoktur 1000 tane okcu vs 1 tane 40 lwl mage slotu alır ( %50 can goturunce kutu geliyor)
    3-) Bone of dewil 83reb10 bile olsanız wormdan bile düşebilir (düştü. Kesilen canavar sayısı belirli bir sayıya ulaşınca örneğin 200.000 son canavarı kesenin envanterine otomatik düşer.

yeni serverlarda 40 dakikada bir çıkıyor ancak materyal drobu yok yerine monsterstone atıyor.
    4-) vergi sistemiyle ilgili bir kişi dc flashlarını buya attığı gibi fondan pay almış. aynı şekilde item sattığı an vergi çekilmiş ve sıralamaya girmiş.

( Lütfen bu sistemi suistimal etmeyin, Ne güzel herkese çıkma ihtimali var tıpkı boneofdewil gibi)

5-) Yeni servarlarda bir zamanlar 3.5mden toplanan çöp Uniq suan 1mlere düştü çünkü KS atan yok rahat rahat depo ediyorlar.

6-) Yeni serverlarda Gemi savaşı adı verilen savaşta Baal taşı ve türevleri düşüyor.

7-) Adını bile bilmediğim ancak insanların Takı savası olarak adlandırdığı bir savaş var, ondan da Uniq Takı düşüyor

8-) CZ deki bossların bazıları OLD takı atabiliyor. Evet old taki
    6 ve 7. maddeleri gözden geçirmelisin

Senior Member Nyanja's Avatar
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    iron necki kaledeki görevle gelen kutudan atıyor
    Kaledeki kutu görevi hangisi hatırlayamadım

Kucuk bir tavsiyede benden olsun. Korekoya 1+1 geldi subat veya mart ayinda bize de gelir buyuk ihtimal.

Enteresan bilgi: Mage genie karşı ırka atak yapabiliyor. 7 mage iç içe aynı anda genie açıp tekli skillerle ortalığı talan edebiliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ulito4155 View Post
    Kucuk bir tavsiyede benden olsun. Korekoya 1+1 geldi subat veya mart ayinda bize de gelir buyuk ihtimal.
    1+1 yılda 1 kez geliyor gelmesine daha 7 ay var

Senior Member
    Ben konuşursam tüm BRİTANYA TÜRKİYE ye bağlanır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    6 ve 7. maddeleri gözden geçirmelisin
    Adam haklı yalnız gemi şavaşı değil kale savaşında kim kazanırsa o ırkın üyeleri düşürme şanşı oluyor taş veya uniq takıları.

Senior Member
    Drakide 3 oda birden atlatan bir taktik mevcut 5,30-6 dk süre yapanlar o kadar masum değil

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    Drakide 3 oda birden atlatan bir taktik mevcut 5,30-6 dk süre yapanlar o kadar masum değil

Bu başlıkta bilgi paylasıyoruz. Nasıl olduğunu anlatmayınca inandirici gelmiyor