Results 1 to 2 of 2

Kaybolan Blood of Glyptodont lar Hakkın da !

26.01.2020 akşam saat 20:35 gibi Sirius 1 Military Camp 1 El Morad Castle de VİP store umda bulunan Blood of Glyptodont ları ViP store umdan üstüme aldım,ne kadar ediyor diyerek potcuya koydum ederine baktım.
    Sonra iptal edip üstüme aldım ve VİP store a tekrar atmaya çalıştım,atmadı,dedim 200 den fazla oldugu için herhalde 200 tane VİP store attım ardından 200 daha denedim olmadı,200 magic bag e denedim olmadı 1416 taneyi bankaya atmayı denedim ve üstümdeki 1416 olmadı,sonra bug mu oldu acaba invetory yenileme yapayım adetimi yanlış gösteriyor acaba diye invetory yenileme yaptım ve yok oldular,dedim herhalde bug oldu,relog atayım düzelir dedim ve relog attım.
    Şu anda ne VİP store de,ne bankada,ne magic bag de,nede üstümde 1616 tane o kadar ugrasıp kastıgım Blood of Glyptodont meteryallerim var,sadece VİP store atabildigim 200 tane kalmış durum da,konuyla ilgili inceleme yapıp düzeltmenizi rica ediyorum.(Destek bileti olarakta konuyu iletmiş bulunmaktayım relog invetory change gibi şeyler dışın da benim yapabilceim birşey varsa iletirmisiniz lütfen!)
    Bug olmadan önce kaç para ettigine baktıgımdaki ksc:
    https://hizliresim.com/vaknvm

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

200 adetten fazla depolanamayan eşyaları inventory'ne aktarırken dikkatli olmalısın. Aşağıdaki video'yu izleyebilirsin.

Bu konuda telafi de ne yazık ki yapılmıyor.

Resmi açıklama için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsin.

[Duyuru] 200 Adetten Fazla Depolanamayan Eşyalar Hakkında