Results 1 to 3 of 3

Durduk yere 3. Parti uygulamasi yuzunden ban bilgisi olan yardim etsin lütfen !!!!

Merhabalar destanda bp priest charim var farm için kullaniyorum ve premiumda cektim oyun ici farm ve oyuna girebilmek icin bankamda 1 bucuk 2 gb ye yakin param var ve item vs bi anda ban yedim ve bunun sebebini bilmiyorum bu konuda yardimci olabilirmisiniz veya ben neden ban yedim herhangi bir kanitiniz varmi ?
    Bu konuyla ilgili yardimci olmanizi ve banim yada block olma durumumun acilmasini istiyorum saygilarimla ....

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek sistemine bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba,
    Destek bölümüne dün ve bugün olmak üzere iki ayrı bilet gönderdim. Ama her ikisindede aynı metni yolladılar... Hesabınız illegal bir program kullanım gerekçesiyle kapatılmıştır diye... Sabahtan akşama kadar pazarda bulunan char nasıl bir program kullana bilir ya da bunun tespitini nasıl yaptılar hala aklım almıyor. Kaldıki hesabımda item vesair hiçbir şey yok. Oyuna uzun bir süre ara verdikten sonra yeniden başladım. 70 lvl bir mage kastım üzerinde görev itemleri ve 70m oyun parasından başka hiçbir şey yok... Buna rağmen ısrarla hesabımın haksız yere kapatıldığını savunuyorum. Gelen meillerde ise ne bir fotoğraf ne bir şikayet ne de başka bir şeyden bahsetmiyorlar