Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 54
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle proje olarak geldiğine inandığım oyuncu.

Ne malumsa bunun bir benzeri de bazı çarlara girmeye başladı.

En son makrodan gitmişti...
    JustInTime

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Merhabalar,

Böyle bir konuda açıklama yapmayı hiç düşünmemiştim. "Levo"'ya diğer yayıncılar ile aynı desteği sağlıyoruz. Belirli bir izleyici kitlesine sahip ve düzenli Knight Online yayını yapan herkese yaptığımız destek.

Bir çoğunuzun eğlence amaçlı "Bak şimdi şöyle bir şey yazacağım ve herkes inanacak" şeklinde düşünüp yorum yaptığınıza inanmak istiyorum.

Lütfen kendi düşüncelerinizi doğruymuş gibi anlatmayın ve insanları karalamayın.

Not: Sorularınızı birazdan Instagramdan paylaşacağımız post'un altında sorabilirsiniz.

Teşekkürler

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhabalar,

Böyle bir konuda açıklama yapmayı hiç düşünmemiştim. "Levo"'ya diğer yayıncılar ile aynı desteği sağlıyoruz. Belirli bir izleyici kitlesine sahip ve düzenli Knight Online yayını yapan herkese yaptığımız destek.

Bir çoğunuzun eğlence amaçlı "Bak şimdi şöyle bir şey yazacağım ve herkes inanacak" şeklinde düşünüp yorum yaptığınıza inanmak istiyorum.

Lütfen kendi düşüncelerinizi doğruymuş gibi anlatmayın ve insanları karalamayın.

Not: Sorularınızı birazdan Instagramdan paylaşacağımız post'un altında sorabilirsiniz.

Teşekkürler
    İnstağram kullanmıyorum. Size iyi eğlenceler.

Not. Gerçekten inğram kullanmıyorum. Ne zaman gelirim oraya şöyleki.
    Sayın gM ve modlar her zaman söylüyorlar. Bizim gözümüzde her item aynıdır. Hiç bir itemin değeri YOK diyorlar.
    H işte bu GM lre ne zaman +7 çitinle ve solucandan çıkaracakları +3 stiletto veya +7 şard ile Cz çıkıp pk atarlarsa her itemin aynı değere sahip olmadığını idrak etmiş olurlar. o zaman instağram geirim. açarım seyrederim.
    Last edited by Tuzlukcu55; 01-24-2020 at 02:48 PM.

helal olsun her zamanki gibi haklı sitemlerimizi silin . olumsuz yorumlara yer yok her şey tıkırında belediye çalışıyor tebrikler

Senior Member NeedB's Avatar
    Merhabalar,

Teşekkürler
    2 sayfa yorum sildiniz. Bence hepsi durmalıydı.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Aslı astarı olmayan ve ikili tartışma yaşanan yorumlar silindi evet

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Sayın gM ve modlar her zaman söylüyorlar. Bizim gözümüzde her item aynıdır. Hiç bir itemin değeri YOK diyorlar.
    H işte bu GM lre ne zaman +7 çitinle ve solucandan çıkaracakları +3 stiletto veya +7 şard ile Cz çıkıp pk atarlarsa her itemin aynı değere sahip olmadığını idrak etmiş olurlar. o zaman instağram geirim. açarım seyrederim.

Bizim gözümüzde eşyaların maddi bir karşılığı yoktur. Oyun içerisinde eşyaların gücü ve bahsi geçen maddi karşılıklar aynı değildir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Valla sırf TL ile GB/Item alıyor, oyunu bırakırken de itemleri TL çeviriyor diyenler hanginiz yapmıyor veya bunu yapan hangi yayıncı bu zamana kadar bu durumdan ceza aldı? Adama sitenin biri sponsor olmuş, o da onun reklamını yapmak için gelen bağışlarla siteden gb/item alıyor. Bi bakıma winwin olayı. O yüzden fazla takılmayın. 10 k izlenir diyorum ben. Bu arada mesele x yayıncısı değil, genel yayıncılar böyle zaten. Kim çıksa aynısını diyecekler lfdkslşkfds Napsınlar Knight OnLine yayıncılarını konuk almasınlar da Beyazıt Öztürk'ü mü getirsinler yayına?

İroni filan yok gayet ciddiyim.
    Muhaha ben güldüm çünki anlatmak istediklerimi hem güldürücü hemde taraflı kişilere döşeyici şekilde yazmışsın +1.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aslı astarı olmayan ve ikili tartışma yaşanan yorumlar silindi evet

Bizim gözümüzde eşyaların maddi bir karşılığı yoktur. Oyun içerisinde eşyaların gücü ve bahsi geçen maddi karşılıklar aynı değildir.
    Peki öyle olsun. Israr etmiyorum.

Senior Member
    Merhabalar,

Teşekkürler
    Oyundaki tüm itemlerini ucuzdan satıp oynadığı serverı alt üst edip oyunu bırakan levo neden geri döndü bu kadar kısa sürede ? her yayıncıya aynı desteği verdiğinize inanmıyorum.

Banned
    Maddi karşılığı yok diyorsunuz, oyunda eşyaların maddi karşılığı olmasına izin veren kim ?

Ceza verilmezse, bunu yapan yayıncı konuk alınırsa, TL basıp item dizenlere karşı oyun içi dengeleri sağlayacak güncellemeler getirilmezse tabi eleştirilirsiniz.

Biz bunu ne yapsak engelleyemeyiz diye bir bahane üretmeyin. Hile engelleyemezsiniz onada ceza vermeyin?
    Last edited by IRsc; 01-24-2020 at 03:14 PM.