Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54
    Senior Member
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Kesinlikle proje olarak geldiğine inandığım oyuncu.

Ne malumsa bunun bir benzeri de bazı çarlara girmeye başladı.

En son makrodan gitmişti...
    Benzeri dediğin pedalikomakro ile legal bir oyuncuyu yayıncıyı kıyaslaman ne hoş.
    Sap ile samanı karıştırma.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by AOTTWiTCH View Post
    Oyundaki tüm itemlerini ucuzdan satıp oynadığı serverı alt üst edip oyunu bırakan levo neden geri döndü bu kadar kısa sürede ? her yayıncıya aynı desteği verdiğinize inanmıyorum.
    Elbette tüm yayıncılara destek vermiyoruz. Şirket olarak belirli standartların üzerindeki yayıncılara karşılıksız oyun içi pus desteği sağlıyoruz. Bu yayıncılardan her hangi bir talebimiz olmuyor.

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Maddi karşılığı yok diyorsunuz, oyunda eşyaların maddi karşılığı olmasına izin veren kim ?

Ceza verilmezse, bunu yapan yayıncı konuk alınırsa, TL basıp item dizenlere karşı oyun içi dengeleri sağlayacak güncellemeler getirilmezse tabi eleştirilirsiniz.

Biz bunu ne yapsak engelleyemeyiz diye bir bahane üretmeyin. Hile engelleyemezsiniz onada ceza vermeyin?
    Kendimi tekrar ediyor gibi gözükebilirim fakat oyunda bulunan eşyaların hiç birinin maddi bir karşılığı yoktur. Bazı oyuncuların bu şekilde takaslar gerçekleştirdiğini tahmin ediyoruz. Fakat olası bir çalıntı eşya takaslanması sonucu çok büyük sorunlar yaşayabilirler. Bu sebeple eşyaların oyun içerisinde karşılığı harici takaslanmasını kesinlikle önermiyoruz, tavsiye etmiyoruz.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Silinen yorumlarda da tam da bu problemden bahsediliyordu işte: Bir yandan uygunsuz görülen davranışlar, diğer yandan bunları yapanların yayına dahi çıkarabilecek kadar problem edilmemesi. Yapması yasak değilken -sadece uygunsuz- neden bunu dile getirmesi böyle kesinkes yasak? Yıllardır burada herkes her şeyin farkında olmasına rağmen birbirini kandırıyor gibi oluyor.

Ek olarak ilgili yayıncı ile olumlu/olumsuz bir yargım yoktur, ben genel bir probleme değiniyorum yanlış anlaşılmasın. Bundan bir önce canlı yayına çıkan yayıncı da aynı şekilde canlı yayında alışverişler yapıyordu. Bunları bir karalama, olumuz bir şey anlamında söylemiyorum, bir gerçek olarak söylüyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Evet.
    Gerçeklerin eninde sonunda ortaya çıkma gibi kötü huyları vardır.
    Gerçeklerden kim korkar ki ?
    Korkmayın bu kadar.
    Biz sizin boğazınıza sarılmıyoruz. Yanlışınızı kafanıza kakmıyoruz. İnsanlık hali bu herkes hata yapabilir.

Banned
    bir oyuncu KNİGHT ONLİNE adlı oyunu iyi oynuyor diye ne zaman ödüllendirilecek? bu oyunu photoshop ile çizim yapmak, forumda şiir yazmak için mi oynuyoruz? bu tarz etkinlik ödülleri sembolik olmalı... levo ile yapılacak sohbetin ise faydalı olacağını düşünmekteyim. keşke her hafta bir program dahilinde kendini ispatlamış yayıncı, oyunda nickiyle tanınan veya oyunda tanınan clan leaderlerini davet ederek sürdürseniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Elbette tüm yayıncılara destek vermiyoruz. Şirket olarak belirli standartların üzerindeki yayıncılara karşılıksız oyun içi pus desteği sağlıyoruz. Bu yayıncılardan her hangi bir talebimiz olmuyor.

Kendimi tekrar ediyor gibi gözükebilirim fakat oyunda bulunan eşyaların hiç birinin maddi bir karşılığı yoktur. Bazı oyuncuların bu şekilde takaslar gerçekleştirdiğini tahmin ediyoruz. Fakat olası bir çalıntı eşya takaslanması sonucu çok büyük sorunlar yaşayabilirler. Bu sebeple eşyaların oyun içerisinde karşılığı harici takaslanmasını kesinlikle önermiyoruz, tavsiye etmiyoruz.
    Tahmin mi ediyorsunuz

Oyuncular bir şeyi yasaklayın ya da serbest bırakın demiyor. Bir şey yasaksa yasaktır. Serbestse serbesttir. Bu oyunda hangi eşyaların nasıl satıldığını herkes çok iyi biliyorken buna siz de dahil, burada sanki paralel evrende yazışıyormuş gibi öyle bir şey var diyola tarzında konuşmanız biz oyuncuların tepki vermesine neden oluyor.

Kullanıcı sözleşmesinde yer alan,

8. OYUNCULAR ARASI TİCARET

Oyuncular arası Oyun Eşyaları ticaretine sadece İnternet Siteleri üzerinden müsaade edilir.

Maddesinin bile farkında değilsiniz sanırım. Bu maddeyi soran bir kişinin konusu anında silindi. Şirket olarak tamamen tutarsız davranıyorsunuz.

Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhabalar,

Böyle bir konuda açıklama yapmayı hiç düşünmemiştim. "Levo"'ya diğer yayıncılar ile aynı desteği sağlıyoruz. Belirli bir izleyici kitlesine sahip ve düzenli Knight Online yayını yapan herkese yaptığımız destek.

Bir çoğunuzun eğlence amaçlı "Bak şimdi şöyle bir şey yazacağım ve herkes inanacak" şeklinde düşünüp yorum yaptığınıza inanmak istiyorum.

Lütfen kendi düşüncelerinizi doğruymuş gibi anlatmayın ve insanları karalamayın.

Not: Sorularınızı birazdan Instagramdan paylaşacağımız post'un altında sorabilirsiniz.

Teşekkürler

sevgili Maglorex eğlence amaçlı yorum demişsiniz ama biz o günleri yaşadık. güncelleme ile eslanta gelen mitril görevi yayıncılar isyan etti diye ertesi gün npc yi kaldırdınız. sonrada yayıncılarla alakası yok böyle bir güncellemeden HABERİMİZ YOKTU dediniz . isteyen geçmiş yayını açıp bakabilir.sonuç olarak yayına kimi çıkarmanız beni ilgilendirmez ama yılbaşı ile snow kristali jr lerde sıra kayıyor diye hergün konu açılmasına rağmen etkinliğin bitmesini beklediniz .

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by luisolcayto View Post
    sevgili Maglorex eğlence amaçlı yorum demişsiniz ama biz o günleri yaşadık. güncelleme ile eslanta gelen mitril görevi yayıncılar isyan etti diye ertesi gün npc yi kaldırdınız. sonrada yayıncılarla alakası yok böyle bir güncellemeden HABERİMİZ YOKTU dediniz . isteyen geçmiş yayını açıp bakabilir.sonuç olarak yayına kimi çıkarmanız beni ilgilendirmez ama yılbaşı ile snow kristali jr lerde sıra kayıyor diye hergün konu açılmasına rağmen etkinliğin bitmesini beklediniz .
    Duruma göre vaziyet alma olayları resmen.
    Mitril ve snow olaylrı.
    Yersen.

süper haber merakla yayını bekliyorum

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    bırakın levoyu mevoyu utc krowaz gelmiyormu server birleşimleri yokmu oyun battı siz halen yotubır peşindesiniz