Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Member AdiquzeI's Avatar
    Nickname
    Aquaarius
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Exclamation Pazar Fonu Hkk. ( Uyarı konusudur )

Merhaba arkadaşlar herkese bol eğlenceler,

24-01-2020 tarihinde twitch üzerinde izlediğim bir yayında denk geldiğim muhabbet hakkında bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Çok uzatmadan konuya direk gireyim, izlediğim yayıncının chattinde bir izleyici mesajını vurgulayıp''Siriusda pazar fonunu kazandım, çok mutluyum'' deyip ilgiyi kendisine çekmeyi başardı. tabi muhabbetin devamı herkesçe biliniyor insanlar bu şahsa nasıl kazandığı sorulmaya başlandı ''detay merak ediliyor hali ile'' şahıs sadece iki gün weapon breaker alıp sattım devamında, 2 günün sonunda alttan 1. sırada ismim geçti, maili kontrol ettim kod gelmişti siteden kodu onayladım, oyuna girdim ve L den itemi alıp kırdırdım dedi.

Bu mesajın üstüne 19 Aralık 2019 Güncelleme notlarını kontrol ettiğimde kazanılan fon desteğinin mail vs olmadan L üzerinden gönderileceğini tekrardan teyit ettim. ( Yanlışım var ise düzeltilsin ) Şahsı biraz sıkıştırınca ''valla bana öyle geldi'' siz kontrol edin gene de deyip ortalığı bir güzel karıştırdı. Ben elimden geldiğince ilgili konuya göz atmalarını tavsiye edip şahsa inanmamalarını söyleyip muhabbeti bitirdim.

Lütfen dikkat edin, üzülen siz olmayın. Bilgilerim yanlış ve gerçekten mail gönderiliyorsa konuyu silebilirsiniz.ben senelerce oynadıktan sonra bu oyunda şunu anladım hiç bir şeye hiç kimseye güvenmeyin ( her zaman ya değilse diye oyunun yayıncı sitesine girerken bile Launcher üzerinden girer oldum ) Önlemlerinizi biraz kendiniz alın...

Tekrardan çalışan arkadaşlarımıza kolay gelsin oyuncu arkadaşlarıma da bol eğlenceler

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Sizinde belirttiğiniz gibi pazar fonu ödülünde herhangi bir e-posta onayı bulunmuyor. Oyun içerisinden direkt olarak karakterinizin postasına geliyor.

Farklı bir anlatımı olabilir ya da insanları dolandırmaya yönelik bir yönlendirme olabilir. Eğer hatırlıyorsanız yayın linkini ve ilgili dakikayı paylaşabilir misiniz?

Keyifli Oyunlar,

Arkadaş yalan söylemiş, geçen günlerde 1 gb bana da çıktı, bildirim geldi basınca L ile açılan mail yeri açıldı accep tuşuna basınca kupon üzerime geldi, gittim npcden kırdırdım 97m civarı para geldi.

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Yuh onunda mı vergisi var.
    Evet )))

Junior Member
    adam trollemiş

Banned
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn View Post
    Arkadaş yalan söylemiş, geçen günlerde 1 gb bana da çıktı, bildirim geldi basınca L ile açılan mail yeri açıldı accep tuşuna basınca kupon üzerime geldi, gittim npcden kırdırdım 97m civarı para geldi.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben de aynısı söyledim, daha dogrusu söylendim yani )

Member AdiquzeI's Avatar
    Nickname
    Aquaarius
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Sizinde belirttiğiniz gibi pazar fonu ödülünde herhangi bir e-posta onayı bulunmuyor. Oyun içerisinden direkt olarak karakterinizin postasına geliyor.

Farklı bir anlatımı olabilir ya da insanları dolandırmaya yönelik bir yönlendirme olabilir. Eğer hatırlıyorsanız yayın linkini ve ilgili dakikayı paylaşabilir misiniz?

Keyifli Oyunlar,
    İlgili yayın: https://www.twitch.tv/videos/540881474

İlgili Dakika: 01:42:55 ( Şahsın yazısmasıyla başlıyor )

01:44:35 de şahıs yazmaya başlıyor, karakteri dizdim diye

01:55:00 da Yayıncı arkadaşımız uyarısını yaparak konu kapanıyor.

chatte yazısmasını takip edeceğiniz nick ise: byKingintheNorth

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Evet )))

Quote Originally Posted by AdiquzeI View Post
    İlgili yayın: https://www.twitch.tv/videos/540881474

İlgili Dakika: 01:42:55 ( Şahsın yazısmasıyla başlıyor )

01:44:35 de şahıs yazmaya başlıyor, karakteri dizdim diye

01:55:00 da Yayıncı arkadaşımız uyarısını yaparak konu kapanıyor.

chatte yazısmasını takip edeceğiniz nick ise: byKingintheNorth
    Trol işte izleyip prim vermeyin

Tags for this Thread