Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

yaklaşık 4 senedir kullamadıgım hesapta aldıgım hata bu nedeni ne

You may not access the website.[Account Block]
    Reason :
    Date : Permanent hata bu

4 senedir kullanmadıgım kullanıcımı tekrar aktif hale getirip oyuna baslamayı düsünüyorum ama aldıgım hata karsısında şok oldum

kullanıcı adım :

girip bilet yada ticket gönderemiyorum aktif giris yapamıyorum hata verdigi için nttgame girişinde kullanıcım hakkında herhangi olan bir problem varsa bunun cözümünü talep ediyorum oyuna tekrar baslamak istiyorum ama engel oluyor bana bu sebep.
    Last edited by GamesDepot; 01-23-2020 at 12:10 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kullanıcı adınızı herkese açık olan forum bölümlerinde paylaşmayınız.

Portalın giriş ekranında "Şifreni Mi Unuttun?" seçeneğini kullanarak şifrenizi yeniledikten sonra dener misiniz?

Junior Member
    Websitesine erişemeyebilirsiniz.[Hesap Bloklandı]
    Neden :
    Süre : Kalıcı

kullanıcıma girmedigim icin böyle bir bloklama olamaz bu nasıl bir yapılanma itemlerim bile vardı en iyi sekilde karakterimde

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ieisenberg View Post
    Neden :

kullanıcıma girmedigim icin böyle bir bloklama olamaz bu nasıl bir yapılanma itemlerim bile vardı en iyi sekilde karakterimde
    Hesabınız üzerinde cezai işlem uygulanıp, uygulanmadığını biz bilemeyiz. Destek almak istiyorsanız, npointe sahip başka bir hesaptan destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Belirttiğiniz hesap illegal hesaplarla IP, Telefon v.b bütün bilgilerle eşleşmiş olduğu için kapatılmıştır. Portal girişiniz ise destek ekibine ve GM ekibine ettiğiniz küfür için engellenmiş durumdadır.

Hesabınızın hiç bir alanda tekrar aktif hale gelmeyecektir. Oyuna dönmek istiyorsanız eğer temiz bir şekilde, yeni bir hesap ile oyuna başlayabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Az önce biri için demiştim ki; ulan helal olsun adam hata yapmış ama ders almış açık açık yaptığının arkasında duruyor, bazıları gibi yüzsüz yüzsüz suçsuz yere ban yedim demiyor demiştim, işte o bazılarına da bir örnek

Junior Member
    öncelikle oyun içindeki karakterimin kullanıcı adını hatırlamadığım icin ticket gönderemiyorum açıkcası bilgi eksikliği dolayısı ile
    Bilgi eksikleri hakkında bilgi alabilirsem ticket atacağım

Bystonex sana gelince kardeşim burası senin ve senin gibi insanların yorum yapmasına açık bir konu değil işine bakabilirsin

Banned
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz hesap illegal hesaplarla IP, Telefon v.b bütün bilgilerle eşleşmiş olduğu için kapatılmıştır. Portal girişiniz ise destek ekibine ve GM ekibine ettiğiniz küfür için engellenmiş durumdadır.

Hesabınızın hiç bir alanda tekrar aktif hale gelmeyecektir. Oyuna dönmek istiyorsanız eğer temiz bir şekilde, yeni bir hesap ile oyuna başlayabilirsiniz.

İyi oyunlar.
    füze atsaydın

aynı sorundan ben de müzdaribim. kimseye küfür etmedim. sadece gerçekten ama gerçekten haksız yere ban yiyen bir karakter için "bunu neden yaptınız bana gösterin??" diye defalarca sorduğum için "account block" aldım. siz şimdi "git başka hesap aç n point al ordan yaz onu da banlayalım." mı diyorsunuz? hiçbir işiniz kullanıcı yararına olmayacak mı? hep böyle işleri yokuşa mı süreceksiniz?
    zaten engellenmeme sebep olan yazılarda da bahsettim. tamam okçuda makro kullandım, engellendim haklıydınız. zindandan çıktım, priest açtım. daha level kasarken, 30-35 level olmamışken ne ban yedim. bunun bana gerçekten izahını yapmanızı istiyor olmak yıllarca kullandığım hesabın süresiz olarak engellenmesini mi gerektiriyor?
    bu konuda ciddi, basma kalıp olmayan ve yapıcı cevaplarınızı bekliyor, hayırlı akşamlar diliyorum.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ieisenberg View Post
    Neden :

4 senedir girmiyosan pek itemin kaldını sanmam dostum coktan hack yemiştir