Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Gece bilgisayarı açık bıraktığıma pişman oluyorum.

Her sabah dc olduğumu görünce moralim bozuluyor. Güç tasarrufu sağlasın diye wifiyi kapat seçeneği deaktif bu arada.

Bilgisayarın altını üstüne getirdim dc olacak sebep yok. Servis sağlayıcısıyla görüştüm bizlik bir şey değil diyorlar. Ben bu sorunu nasıl düzelticem

Sorun servis sağlayıcında.Dsmart falansa zaten Allah sabır versin.Sürekli anlık kopmalar oluyor.Özellikle gece tam 12 oldumu dsmartta artık nedeni neyse kesin net kopuyor 15-20 sn.Seninle yada bilgisayarınla alakası yok.Tamamen servis sağlayıcısı.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    7/24 oyundayim Benim Netim Alt yapisiz Alt yapili internet saglayicilar hep aynisi soyler.
    Ve Hep Masraf cikarir kabloydu tesisatdi saha dolabi yetersiz.port sikinti bende cok yasadim ama reklam olmamasi adina Marka Paylasmiyim.
    Sadece Sim KartLi Kopma derdi yok internet gitti yok Tavsiye ederim. Artik Kafam Cok Rahat

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Sorun modemde. Bende aynı sorunu yaşadım. Sürekli açık kaldığı için kendi kendine bağlantı koparıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    superonline kullaniyorum ve hicbir sorun yasamiyorum. kablolu baglanti denese sansin varsa dene. sorun wifi den kaynaklaniyor olabilir.