Results 1 to 6 of 6

Ringde char ve Exp boss icin oneri

1-Karakter alıp satmada büyük kolaylık sağlayacak Character Seal Scroll satışlarını arttıracak illegal karakter satışlarını engelleyebilecek bir öneri.
    Pazarda uygun fiyata ringde karakter görüyoruz mutelimi macro dan hapismi yattı görevleri yada achivementleri ne durumda bilmediğimiz için alamıyoruz.

2-Özellikle benim de bulunduğum server olan Destan'da son exp boss eventte yaşananlardan sonra
    oyundan düşme ve lag oluşturduğu için exp boss eventlerin yapılmayacağı söylendi.
    Aynı anda herkesin 1. serverda ayrıca o serverda oynamayanlarında katılması yüzünden olduğunu düşündüğüm oyundan düşme ve lag sorununa çözüm olabilecek uygulama,
    her account başına leveline göre herhangi 500 mobu kesince exp boss eventte gelen kadar exp verecek bir görev verilebilir .Belirli bir zaman aralığında gene serverda
    laga ve dc ye yola açmayacak misal 2 haftalık bir zamanda yapılması gereken bir görev olabilir. Böylece herkes sadece oynadığı serverda yapar bu görevi.
    Böylece herkesin aynı anda orda olmasından kaynaklanan lag ve dc sorunu çözülür , yok mage nova attı dragon çıkardı yada Areste oynayan adamda geldi destandada
    bir charım olsun diyerek kalabalık yaptı gibi problemler çözülür.

Paint terk olduğum için resimlerin kusuruna bakmayın. Acemice hazırladım.
    Last edited by mur_ykVY9zHm; 01-22-2020 at 11:00 PM.

Senior Member
    Ceza geçmişi dışında geri hepsi eklenilebilir. Ama bir karakter ceza geçmişini açıklayamazlar css ile char alanlar ona göre alıyor ona göre almaya devam edecekler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Ceza geçmişi dışında geri hepsi eklenilebilir. Ama bir karakter ceza geçmişini açıklayamazlar css ile char alanlar ona göre alıyor ona göre almaya devam edecekler.
    Niye açıklayamasınlar gayette açıklarlar.Hem illegalin önüne gecmede katkısı olabilir.Her haltı yedim bastım css yi alan ne yaparsa yapsın olmaz.İnsanlar leveline npsine dikkat ettigi kadar gecmisine de dikkat eder böylece oynadıgı karakterin.Gayet güzel öneriler eline saglık arkadasım

Senior Member FFferik16's Avatar
    Gayet güzel ve olması gereken özellikler. Görsellerle de desteklemek hoş olmuş.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çok faydalı olur. Umarım dikkate alınır.

Banned
    Anlamsız belki bekleyen reportu var ringleme kaldırılmalı.
    Exp kasma koreko gibi kolaylaştırılması
    İlk seviyelerde zorlastırılmalı hileciler için.