Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation Yeni server' a kayıtlı olmama rağmen giriş yapamıyorum..

Merhabalar,
    NttgameNOW olsun bütün işlemleri düzgünce yaptım hatta yeni server' a kayıt işlemini yaptırdım tekrar numarayı girmeye çalıştığımda zaten kayıtlı yazır. Ama Account ile giriş yapıp yeni serverlardan birine giriş yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum hala https://files.fm/u/fapvw87v

Yardımcı olursanız sevinirim..
    Last edited by gokod; 01-22-2020 at 06:43 PM. Reason: fotoğraf yükleme

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Kullandığınız telefonu farklı bir hesapta kullandıysanız kayıtlı yazar ancak her accountta tek hat + tek telefon istediği için farklı cihaz ve telefon numarası ile o hesapta doğrulama yapmanız gerekiyor.

Daha önce nttnow ve telefon onayı yapmadığınız hesap ve hat ile sorun yaşıyorsanız bilet atıp destek ekibinden yardım talep edebilirsiniz.

Normal şartlarda prosedür.

Yeni sunuculara girmek için ilk olarak nttnow uygulamasını indirip mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yükleme

Yeni Sunucuya Giriş Kayıtları!

NTTNow Google Play Store Hakkında

Junior Member
    telefon ve hat ilk defa kullanılıyor ticket attım fakat benim sorunumla ilgili doğru bir ticket topic' i yok ve hala dönüş yapılmadı ticket ile ilgili ayrıca ben hesaba npoint yükledim ve bekliyorum kaç gündür

Tags for this Thread