Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Aoc Sulotunu Düzeltin Artik

4 Aydir Aoc gorevi bekliyor farmcilar para kasanlar yüzüne gorevimi yapamiyorum Destan 1 Destan 2 slot hiç boş degil Cardinal düzeltiniz gibi bu slotuda düzeltin artik bi 4 ay dahami bekleyelim gorev yapmak için

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Cardinal ve tarantula slotlarında serverlara gb girişi oluyordu düzenleme gelmesi mantıklı idi AOC slotun da ne gibi düzeltme olsun ?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ornek olarak bus bes atmasin para kasanlar gitsin Ronakland`da kassinlar bizlerde gorevimizi yapalim onlar orda para kasacak diye goremizi yapamiyoruz

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Durum Tüm Serverlarda Ayni evet.ama bu bana engel olmadi 4 ay beklemedim.40 dakikada moblari tek tek kendime ceke ceke kestim.
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    Cardinal ve tarantula slotlarında serverlara gb girişi oluyordu düzenleme gelmesi mantıklı idi AOC slotun da ne gibi düzeltme olsun ?
    Hocam bu nasil cevap . Gb girisi oluyor ne demek? Aoc slotundan gb degilde ne giriyor?

Quote Originally Posted by tunahan112233445566 View Post
    Hocam bu nasil cevap . Gb girisi oluyor ne demek? Aoc slotundan gb degilde ne giriyor?
    Onun demeye çalıştığı, aoctan item giriyor ve oyun içi gb ile bunu döndürülüyor. cardinal ise direk olarak nakit sokuyordu. Ama yine de, aoclarda 3 mage, 1pri ile o slotun dönme olasılığı yoktur. Oradakiler, %500 macro kullanmaktadırlar ama çok nadir işlem yapılıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tunahan112233445566 View Post
    paramun slotunda giren coin miktarı Aoc slotunda daha fazla oraya da güncelleme gelsin

Aoc kuvvetli bir yaratık ve düzenleme yapılmasına gerek yok. Bahsettiğin konudan biz de şikayetçiyiz ancak yapacak bir şey yok.

Senior Member
    Sadece Aoc değil de mobların içerisinde drop bulunmayan sadece görev yapabileceğimiz özel bi camp yada server olsa güzel olurdu.Lycan gibi slotlarda 25lv charla 83lv okçulara ks atmaya çalışmak biraz sinir bozucu ve garip

Quote Originally Posted by lllUranialll View Post
    4 Aydir Aoc gorevi bekliyor farmcilar para kasanlar yüzüne gorevimi yapamiyorum Destan 1 Destan 2 slot hiç boş degil Cardinal düzeltiniz gibi bu slotuda düzeltin artik bi 4 ay dahami bekleyelim gorev yapmak için
    4 aydır aoc gorevi bekliyor diyorsun parti kurup gitmek bu kadar zor mu bos mevzu yapıyorsunuz )