Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Server birleşimi hk. fikir alışverişi

Ares,Diez,Gordion
    Rosetta,Destan,Olympia

Bu sunucular birleşse ve hepsine ek 1 kanal daha açılsa "örnek: ares 2"
    Oyun daha hareketli ve kalabalık olsa güzel olmaz mı?
    Bu oyun kalabalık daha iyi, daha güzel, akşam 2-3 sc pk zor atan sunucular mevcut.
    Oyunun amacı pve (kendini geliştir,kuşan)sonra pvp (savaş,pk at)

Her zaman yeni sunucular HYPE'lanıyor.
    Neden eski sunuculara bir hype yaratmıyorsunuz?

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    olympia bahsettiğin sunucularla nasıl birleşsin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Destan'a premiumla zor giriyor üstüne Rosetta gibi kalabalık sunucuya yazıp bir de Olympia eklemişsin.

Ares, Diez ve Gordion için çok saçma yazmak istemezdim ama inan çok saçma. Muhtemelen bu yazdığın sunucular hakkında hiçbir fikrin yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Boss etkinliğinde Olympia'nın durumunu herkes görmüştür. Bosslara user eventı yapılmıştı resmen. Nasıl olur bilmem ama Olympia'ya bir ayar kesinlikle lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Destan'a premiumla zor giriyor üstüne Rosetta gibi kalabalık sunucuya yazıp bir de Olympia eklemişsin.

Ares, Diez ve Gordion için çok saçma yazmak istemezdim ama inan çok saçma. Muhtemelen bu yazdığın sunucular hakkında hiçbir fikrin yok.
    Kapasiteyi nttgame istediği gibi ayarlıyabiliyor, ben gördüğüme inanıyorum, canlı yayında adamlar karşılarında pk atan 2 parti adam zor buluyor akşam vakti
    Sizin bu söylediğiniz sıra olayı bana hiç doğru gelmiyor, Oyundaki 1 kişiyi 3-5 kişi olarak gösterebiliyorsunuz sonuçta bu teknik bilgiyi adım gibi de biliyorum
    Yani bir görünen şeyler vardır bir de söylenen şeyler.
    Size göre premiumsuz oyuncular giriş yapamıyorsa sunucu kalabalıktır ama farm slotları ve pazar harici , pk da 2-3 er parti var bir de farm için felankor saatlerinde 3-4 parti oluyor karşılıklı o kadar bu size göre kalabalık mı ? Rosetta hariç hiç birinde oynamadım son 5 yıl içinde fakat güncel olarak tüm platformlardaki yayınları takip eden biri olarak söylüyorum oyunun pvp(pk) kısmı resmen ÖLÜ.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Burada server birleşsin diyenlerin çoğunun oyunun pk bölümüyle ilgisi yok. Çoğu başka şeylerin derdinde. Buraya yazmaya gerek yok. 2 kanal olan destan'da bile kalabalıktan adıl atılmıyor, preli sıra sayıyor. Adam destan csw'den önce dc oldu, premium olmasına rağmen csw bitmeden oyuna giremedi fdlşklşdsfklşdfs Ares cuma günü jr vakti premiumsuz 18 sıra saydı. Sen tutmuş ares ile hem de 1 server değil 2 server daha birleşsin diyorsun flkşkldfşsfdkslş Cidden bu serverlerle alakan yok ve amacın tamamen duygusal.
    Last edited by GengaR_AreS; 01-22-2020 at 12:03 PM.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Rosetta ya destana pre ile zaten zor giriliyor ne birleşmesi.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Fikrimce altar vega siriusa krowaz utc vs. geldikten sonra olympiayı 3'ünden birine dahil edecekler. Ares diez gordion hakkında hiçbir fikrim yok ama Destanın akşam saatlerinde sıra saymasını göz önünde bulundurursak birleşmeye ihtiyacı olmayan tek server diyebilirim.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Sunucu kapasiteleri sınırlıyken kendi sunucusunu doldurabilen sunucuları birleştirmek oyuncuya problem yaratmaktan başka bir şey yaramaz.

Ve kapasite aynıysa PK'daki oran da, pazardaki oran da kendini koruyacak, değişmeyecektir, sadece kişiler değişir. E bu durumda da bahsettiğin "kalabalık, hareketli oyun" olamaz. He tabii gönül olmasını ister ama EXP boss eventlerinde görüyoruz az zorlandı mı ne olduğunu.

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Gordion Diez olabilir, böylelikle eski denecek server sayısı ikiye ( ares ve Gordion-Diez ) düşmüş olacaktır.