Results 1 to 3 of 3

Question KO Hakkında Merak Ettiklerim

1) Karakter değiştirme butonu neden gelmiyor?
    2) Oyunda oyuncular neden hile kullanma gereği duyuyor?
    3) Hile kullananları neden oyuncular bildirme gereği duyuyor?
    4) Oyunda ingilizce konuşmak şartı mı var? Neden önüne gelen "English PLS" diyor?
    5) Oyunu bilmeyenler pm ile başka oyuncuları kandırmak için kural üretip tehtit etmesinin cezası var mıdır?
    6) Birçok videoda karakterler 1 skill bitmeden 2. 3. 4.. skilleri atıyor ben 1 skille basınca gerisi neden bütün skiller "Failend" veriyor? Yapamadığım şey skil kullanım süresi bitmeden ardarda kahraman içine girerek failend almadan nasıl skil vurduğu? ben daha önce yaptım ful failend verdi skil basmadı süresi dolmadan damage atmadı.
    7) Bankalar bile %0,.. lerde faizle iş yapar, devlet %0,.. civarında vergi alıyorken. Knight Online fon vergisi %3 olmasının nedeni nedir?
    8) Oyunda çalışmayan itemler neden düzeltilmiyor? Düzeltilmiyecekse neden kaldırılmıyor? Örnek: FaceScan
    9) Stone golemler artık geçen karaktere saldırmıyorken Neden Dark golemler hala saldırgan? Tüm slotlar Atak olmadığı sürece saldırmaması uygun olmazmıydı? Geçenlerde stone golem kesen bir warrior sw istedi sw barına geçip sw verdim tak tak canım indi geri pot kısmına dönemeden yattı karakter 2 kilometre uzaktakini gözüne kestirip geliyor. Çok sinir bozucu.
    10) Skil Bar neden monitöre göre boyutlanmıyor? 1920 lik ekranda minicik duruyor. 1366 ekranda dev gibi oluyor. aynı şekilde envanter,statü,skill pencereleride değişmiyor. ekranımıza uygun boyutlandırma olmalı.
    11) PUS da en çok satın alınan sıralamasıyla ana sayfada ayar verebilsekte her seferinde aramayla bulma olasılığımız kalmasa. Harbiden ana sayfadakini günde karşılaştırıldığında çok kişi alıyor mu yoksa alınmadığı için mi önde duruyorlar?
    12) War bölgelerinden olan Refugee haritasında refugeelere dragon guard atan mage refugeeleri kımıldamadan kesiyor buda diğer oyuncuların hakkını elinden almış oluyor.Dragonu durdurmak için Peşime karus Guardianları takıyorum Dragon yakında guardian görünce atak yapıyor olması benim suçum değil sonuç olarak cezasıda yoktur değilmi? Dragon guardla uğraşırken 30 kişide ZR ile Refugeleri bölüştük..
    13) USKO ya ne zaman video kaydetme programı güncellemeyle eklenecek?
    14) Pus açıkken karakter neden durma donma gereksinimi duyuyor?
    15) PUS'dan ve NTTGAME web sitesinden Cash yüklenebildiği gibi Pustan alınan itemlerinde webden alınabiliyor olması gerekmez mi?
    16) Bir çok Oyunda Zaman uyarısı veriyorlar sağlık açısından kaç saat oyunda ne kadar çok oynadığını bildiren uyarılar geliyor bu USKO'da neden böyle bir uyarı yok? Sağlık önemli fazlası herşeyde zararlıdır.
    17) Forumdaki Mahkeme kısmı ne işe yarıyor?
    18) USKO da haklarımız var mı? Oyuncu hakları neler? Oyuncular bu haklarını nereden öğrenebilir?
    19) Oyunun tamamının türkçeye çevrilmemesinin sebebi nedir?
    20) Oyuna yeni başlayanlar için oyun trainer çok az belki yok denilicek durumda. Bunun nedeni nedir?
    Last edited by RamazanBarisBarut; 01-22-2020 at 07:57 AM. Reason: Yeni sorular eklendi.

Sen bunların kaçına cevap alabileceksin acaba merak ettim

Oyuncu hakk varmi bunu bende cok merak ediyorum, 2017 de hacklendim. Ticket atsamda bi ise yaramicani bildiyim halde oyunu birakdim bi sure otp li hesap hack yedi duşun