Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Hapishane sistemi?

İyi günler bir süredir yasal olmayan hiçbir şey yapmadan oyunumu oynamaya devam ediyorum. Hesabımda gold premium var, her şeyimi genie ile kastım oto kutu petim var vb. Yaklaşık 2 gün önce upgrade yapmak için inventoryi komple boşalttım ve upgrade yaptım maalesef elime taktıklarım dahil bütün silahları yakıp oyundan çıktım. Fakat 5 dakika önce oyuna girdiğimde çar hapisteydi. İlk olarak mantıksız olan hesabımda hapise düşebiliceğim herhangi bir aktivite olmaması, ikinci olarakta hesabımın elinde ve ya üstünde hiçbir şey olmadığı için orada ki yaratıkları da kesememem. Fakat anlamadığım konu çarda itemler varken bunca süre yanlışlıkla bile hapise girmesem de bir anda üstümde ve elimde hiç silah kalmadığında hapise düşmem. Bu konu hakkında yardım ve destek talep ediyorum, hesabımın her şeyini kontrol edebilirsiniz tüm aktivitelerine bakabilirsiniz oyunu oynadığımdan beri kesinlikle illegal bir durum yaşanmadı. Lütfen yardım edin çünkü bu oyuna para yatırıyorum ve premiumlarım pathos glovelerim filan hesabımın üstünde hapiste eriyor. Yardımlarınızı ve ya cevaplarınızı bekliyorum...

SERVER:SIRIUS
    NICK:Amfethamine

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.