Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Charim hakkinda GM YARDIM

IFP- 346-65189 numaralı biletimin atmış olduğum ticket cevabı tam anlayamadım charim hacklendi şifre vs herşey değiştirildi size bu durumu ilettigimde char su an hackden banli gözüküyor bi yardımcı olursanız detaylı bi bilgi charin açılma şansı varmı acilmiyorsa sebebi neyden ötürü bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesap bilgileriniz görünmeyecek şekilde gelen cevabı burada paylaşabilir misiniz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Ticket attığım mail adresinden link tikliyorum my ticket my support yazıyorum ama attığım ticket cevabını bulamiyorum nasil nerden bakicam

Senior Member ziskereg's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    sanırım ticket atmadığın farklı bir hesabın oturumu açık kaldığından gözükmüyor olabilir siteden login kısmında ticket attığın hesabın id şifresiyle girmeyi dene
    Boşuna kendinizi kandırmayın sürekli yaptığınız şey neyse siz osunuz.

Junior Member
    Hocam şifre falan hepsi değişmiş siteye giriş yapamıyorum ticket atmıştım e-mail ileti geldi bilet numaram falan bildirim yaptıktan sonra char hack ban yedi ama bana verilmedi yani onu öğrenmek ıstiyorum

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by meh_39NRhfLn View Post
    Hocam şifre falan hepsi değişmiş siteye giriş yapamıyorum ticket atmıştım e-mail ileti geldi bilet numaram falan bildirim yaptıktan sonra char hack ban yedi ama bana verilmedi yani onu öğrenmek ıstiyorum
    Bilet attığınız hesaptan siteye giriş yapınız. Üstteki menüden destek bölümüne tıklayınız. Biletlerim sekmesinden bugüne kadar attığınız tüm biletleri görüntüleyebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Destek bölümüne tikliyorum lakin biletlerim sekmesini göremiyorum attığım e-mail le gelen cevapla siteye giriş yapıyorum normal id şifre girmiyorum ama bulamıyorum cevsplari

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Başka bir hesaptan atmadığınıza emin misiniz? Olmadı şu an giriş yaptığınız hesaptan yeniden bilet atınız, gelen cevaba ulaşamadığınızı ve anlamadığınızı yazınız.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, My Tickets bölümüne geldiğiniz aşağıdaki işaretli butona basarak biletinizi kontrol edebilirsiniz.

Junior Member
    Hesabinizla ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda hesabınızı yapılan saldırıdan önce farklı bölgelerden girişler yapılmasına izin verildigi tespit edilmiştir. Bu gibi hesap hareketleri hesabınızın şüpheli bir hesap olarak görülmesine sebep olmaktadır bu yüzden hesabınız hakkında herhangi bir işlem yapmamız mümkün değildir

Aldığım cevap bu şekilde hesabımı acali 1 hafta olmuştur ve premium vs herşey vardır farklı ip girişinden hackleniyor açık konusim pcde vpn uygulaması var 6 dolayi mi farklı yerlerden baglanti sağlanıyor bunun illegal bi yanını göremiyorum ben yanlissam düzeltin sonuçta charda premium var vpn kullansam ip adresi değişik olsa bunun ne gibi illegal yani olabilir ayrıca ben bu olayı size bildirmeseydim char bu şekilde calinmis veya hacklenmis olacaktı Allah razı olsun hemen müdahale ettiniz hesabımız kapattiniz ama bana geri dönüşü olmadı sonuçta emek verdim saatlerce durdum başında uykusuz kaldık bu kadar emeğe yazık olmasın yardimci olursanız sayın gmler çok mutlu olurum iyi forum lar.