Results 1 to 4 of 4
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Haksiz yere bir anda ban yedim hiçbir sebep yoktu açiklama bekliyorum

İyi günler Knight Online ailesi, ben 23 yaşında bu oyuna başka bir oyundan geçiş yaptım. 23 yıllık hayatımda polis gbt si dahil hiçbir uygulamada kötü bir yönüme rastlanılamış ve görülmemiştir. Andream adlı bölgede benden kat kat üstün serverin önde gelen karakterleri ile slot mücadelesi verirken karakterim birden HAKSIZ yere hapse atıldı. Yoksa bu inanılmaz itemli karakterler oyunun GM kadrosunun kendi kazançları için benim harcanmam mı oldu ?. Bir 58 level battle priestin neden hapse atıldığını sormak isterim. Ben oyuna başlayalı 13 gün oldu ve DC pre ve aynı zamanda 400 cash alarak oyuna aynı zamanda destekte bulundum. Eğer gerçekten haksız bir yanım varsa karakterimi banlayın ve açmayın ama bunun nedenini bana açıklayın. Eğer illegal bir program program kullanmak isteydim makro açar oynardım ve para yatırmazdım.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sistemimizde yapılan incelemelerde "Macro" kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmemize bağlı kalınız.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

BÖYLE BİR CEVAPLA KARŞI KARŞIYA GELDİM. AMA 58 LEVEL BİR BATTLE PRİESTLE NE MAKROSU KULLANMIŞ OLABİLİRİM. ELLERİMİZLE VURDUĞUMUZ YARATIĞA MAKRO DEMİŞLER.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini sağlamayacaktır. Problemlerinizi bilet üzerinden halletmeniz gerekiyor.

Aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 196

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    makro yazmışlarda böyle bir saçmalık olur mu ? hem para ver hem hile kullan üzerimde de genie var şaka gibi aptalcs