Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Destan macro kullanımı

Destan sirius 2. Serverinda satiros slotu öncelik olmak üzere eslant karusda sürekli koxp partyler bulunmaktadir. Biz bu insanlar yüzünden görev exp kasamiyoruz artik işi paraya dökmüşler slotta para karşiliği party teklifi yapiyorlar bi türlü ilgilenmiyorsunuz konuyla ilgilenilmesini arz ederim. Iyi çalişmalar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapmanız gerekmektedir.

Junior Member
    Haklısınız evet kanıt göstermem gerekiyor ama sırf onlar yüzünden charımı satıp oyunu bıraktım. Çünkü ben size ulaşmaya çok çalıştım ama bi türlü dönüş sağlanmadı. Elinizin altında olan bir durum ben yapamıyorum ama bu şekilde böyle insanlar yüzünden oyundan sürekli user eksiliyor. Bi girip bakabilirseniz sizin yararınıza olur her dakika ordalar teşekkür ederim yinede ilginiz için 1 aydır ilk kez dönüş aldım sizden.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Spotlar Gm ekibi tarafından 7/24 kontrol edilmektedir.

Bir oyuncunun şikayeti varsa, videolu kanıtı oluşturup, youtube liste dışı olarak yüklemeli ardından Cheat Reports bölümüne linki paylaşması ve CR'ye oluşturulan konunun takip edilmesi gerekmektedir.