Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Forum hesabınızın ban yemesinin sebebi mevcut konunuzun haricinde 3 adet aynı içerikte konu açmanızdır. Bu konular içerisinde de size bu kuralları ihlal etmemeniz konusunda bilgi verilmiştir. Biz bu tip durumlara forum üzerinden izin verememekteyiz.

Hesabınız ile ilgili müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu karar nihai karardır. Dizin konusuna gelecek olursak sevgili Eryudes bu konuda da size bilgi vermiş
    Cevap alamadan konum kapandığı için yeni konu açılmıştı. Yoksa gayet ılımlı bir insanım. Mantıklı bütün cevaplara açığım. Ama oyun benden hem para talep edip hemde işlemiş olduğum olayı tam açıklamayıp bunun yanında destek almaya çalışırken beni susturmaya çalışır ise bu yanlıştır.

Bilgi verdi dediğiniz kısım ise "formatla yeniden kur". Dediğim gibi oyuna etki eden dosyayı bilmediğimden bu döngü haline gelecek. Yönetici beni seri seri hapise atarken ben çıkarmak için para mı yatırmalıyım?

İyi oyunlar.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Muhendis_Bey View Post
    Cevap alamadan konum kapandığı için yeni konu açılmıştı. Yoksa gayet ılımlı bir insanım. Mantıklı bütün cevaplara açığım. Ama oyun benden hem para talep edip hemde işlemiş olduğum olayı tam açıklamayıp bunun yanında destek almaya çalışırken beni susturmaya çalışır ise bu yanlıştır.

Bilgi verdi dediğiniz kısım ise "formatla yeniden kur". Dediğim gibi oyuna etki eden dosyayı bilmediğimden bu döngü haline gelecek. Yönetici beni seri seri hapise atarken ben çıkarmak için para mı yatırmalıyım?

İyi oyunlar.
    Kapandı dediğiniz konuya buradan ulaşabilirsiniz > Hesabım Hk.
    Sevgili Eryudes bu konuda size gereken bilgileri aktarmış ve bu durumun ilerisine de maalesef gidilememektedir. Kişisel bilgisayarınıza format atarak temiz bir oyun ile tekrardan devam edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Kapandı dediğiniz konuya buradan ulaşabilirsiniz > Hesabım Hk.
    Sevgili Eryudes bu konuda size gereken bilgileri aktarmış ve bu durumun ilerisine de maalesef gidilememektedir. Kişisel bilgisayarınıza format atarak temiz bir oyun ile tekrardan devam edebilirsiniz.
    O konunun son yorumunda bile oyuncular artık oyun yönetiminden ne kadar korkuyor ise, "daha fazla konuşta forumdan da engellesinler diyor" .

Bana sadece şunu açıklayabilir misin; Bilmediğim bir dosya var. Formatlayınca bu dosyanın tekrardan bilgisayarımda olup olmadığını nereden bileceğim? Ben parasında felan değilim. Ama hakkımı da kimseye yedirmem.

Saygılarımla İyi Çalışmalar.

22.01.2020 tarihinde gece 00.00 chaosunda 2 tane koxper vardı. Wrye uzaktan vurup reportlanan adamları banlayıp 1200 kişi mi yazdınız ? Yoksa Jrlerde Genie açan afk kalan kişileri mi banlayıp 1200 mü yazdınız ?

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    eskiden belirtiyordunuz şu klasör diye çok eğlenceli oluyordu haksızcılar

Senior Member
    Quote Originally Posted by heyimloren1995 View Post
    Hocam oyun üzerinde hiçbir hakkın yok he diyosan ki ben sürekli her ay cash shoptan 1.000 tl alışveriş yapıyorum o zaman ban yemiyorsun
    Koxp kullanırsan süresiz kapatılır. Makro pedal kullanıyorsan canlı yayın açıp kendini ifşalaman lazım onda da en az 4 kere hapis atarlar uyarı için hemde npoint harca diye. Halen daha devam edersen çok göze batarsan süresiz banlanırsın ama göze batma keyfine bak

Junior Member
    Zindana gönderilen kullanıcılardan bir tanesi bile suçsuz değildir yazmışsınız daha önce baska bir oyun için kullanmıs olduğum program vardı sırf sorun çıkarmasın diye pc ye format attım ve dün battle priest karakterim ile macrodan. hapis cezası aldım herhangi bir açıklama yapmadan kanıt göstermeden insanların emekleriyle oynuyorsunuz ve özgüveninize hayran kaldım insanoğlu illaki hata yapar bu kadar insan boşuna mı itiraz ediyor yani benim hesabımın hapisten çıkarılması önemli değil insanların emeklerini çöp ediyorsunuz Npoints elde etmek için böyle bir politika seyrettiğinizi söylemek biraz ağır belki ama durum şüphe uyandırıyor ve atılan ticketlara insan gibi cevap bile verilmiyor yaptığınız ne ticaret ahlakına ne de hukuka uygun sadece bilin istedim teşekküler.

Junior Member
    Sayin admin merhaba. Geçen sene hem oyundan hem de internet erişimi engellenen hesabimi nasil kurtarabilirim ? Oyuna geri dönmek istiyorum. Lütfen yardimci olunuz..

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Ben bunu bir türlü anlamadım. Neden 5 kere?

Makro kullanan biri hapise düşüp çıktığında tekrar yani 2. kez makro kullanıyorsa bunun nedenleri;

1- Oyundan geliri büyüktür ( yoksa 999 cash verip kanat almaz )

2- Cezayı hafife alıyordur veya akli melekesi yetersizdir.

3- Nasıl olsa 4 kere hapis 5. de ban diye düşünüp, 4 kere hapise girdikten sonra ring basıp ring fiyatına veya bir tık üstüne çarı satmayı düşünendir.

Yani her halükarda çok saçma ve boş yere esnetilmiş bir uygulama. Bir şans verilir anlarım ama 4-5 kerede olmazki?

Çok merak ediyorum. 4 kez makrodan hapise atılmış, 5. de süresiz banlanmış kaç kişi vardır? Sayın Eryudes bunu cevaplarmısınız?

kardesim simdi 7 charım askıya alındı 6 bin lira yatırdık yazıktır emek veriyoruz
    Gocuk222
    altar