Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation wrong characer exist.

iyi günler karakterime 26.12.2019 tarihinde human bastım sonradan tekrar karusa geçirdim.şuanda yan karakterim human Elmorad da gezebiliyorum asıl karakterimde karus lufersonda gezebiliyorum iki ırkı aynı anda oynuyorum kısacası asıl karakterimi humana geçirmek istiyorum fakat nts basılmıyor bu sıkıntıdan ötürü bütün pus ve çekmiş olduğum swich premiumum da boşa gitmiştir.bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
    ( Bileti gör: #VZH-269-89297 server vega nick heavenprotecc )

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eskiden böyle sorunlar oluyordu fakat bu hatalar giderilmişti sanırım. Hatta karakter human görünümündeyken aslında karus oluyordun pk da human kesebiliyordun. Yeniden mi hortladı?

Junior Member
    karus karakterler ile cz vs gitmedim denemek lazım ama tek bildiğim ekran human gözüküyor karakter karus yan karakter human karma karışık bir durum halinde 1 aya yaklaşıkta beklemedeyim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yapımcı firma üzerinden çözümlenmesi gereken problemler zaman alabiliyor. Bu nedenle süreç uzun sürebilir. Sabırla beklemeniz gerekiyor.

Yüksek ihtimalle biletinize de yanıt verilmiştir.

Junior Member
    1 ay oldu böyle bir sabır yok ki 1 ayda ben bütün server dan geri kaldım pus eşyalarım premium vs bütün her şeyim boşa gitti karşılanacak mı 20 25 kişiyi humana geçirdim tek karakterim kaldı. Yapımcı firma 1 ayda çözüm üretemiyor mu ? Kısacası insanların soğuması ve bıkması için bu kadar beklemeye alınıyor bir GM de cevap yazmıyor.Peki NEDEN VARLAR ? YAYIN YAPMAK İÇİN Mİ? BANA YARDIM ETMEK İÇİN Mİ? Benim hakkımı kimde aramam lazım benim kimden yardım istemem lazım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Sorunu yapımcı firmanın çözmesi gerekiyor. Destek ekibinin çözebileceği bir problem olsaydı zaten çözümlenirdi. Bir konuya yapımcı firma dahil olduğu vakit süreç oldukça uzun sürebiliyor. Ne yazık ki sabırla beklemeniz gerekiyor

Junior Member
    Evet uzay ÇaĞinda olmamiza raĞmen 1 kod İle ÇÖzÜlecek sorunun 1 ay sÜrmesİ Çok abes. DumanlaŞmamiz lazimdi daha hizli ÇÖzÜm Üretİlmesİ İÇİn yanİ dİyecek sÖz kalmamiŞtir ve 1 aydir konuyla İlgİlenİp gerek dİscord dan gerek burdan cevap verdİĞİn İÇİn teŞekkÜrler