Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
    Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kişiye özel zindan tarzı etkinlikler fena değil ama unutulan bir şey var. İllegal kullananlar şu an yakalanmaktan biraz olsun korkuyorsa, zindan sisteminde zerre korkuları kalmaz ve rahat rahat farmlarını yaparlar. Zira kişiye özel zindan olduğu için videoya alacak kişi de olmayacak.
    Bu oyunun başına ne geliyorsa hak yemeyi seven illegal karaktersizler yüzünden geliyor.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    Bu konuda oyunun yapımcıları biraz kendilerini ve oyuncu kitlesini biliyor sanırım, hilelere karşı kalıcı ve hızlı çözümler üretilemiyor.

Sen o zindanda günde 1 item kasıyorsan, botlarla gb kasan insanlar o zindanda 1000 item kasar.
    Drakiyi bile suistimal edip ucuz wb drobuyla seri gb kasan insanlar o zindanların suyunu bile çıkarır.

Diğer online oyunlardaki hile koruma sistemi ve hızlı ban politikası bu oyunda yok.
    Hocam bu dediklerini yazarken ben düşünmedim mi sanıyorsun. Her önerinin altına aynı şeyler yazılıyor. Suistimal edilmeyecek şekilde düzenlensin o zaman yani onu da yazma gereği duymadım. Tutup da böyle bir şey yapılıp, 1 level adamın girebileceği şekilde getirilirse herhalde suistimal edilir. 15 senedir hiç bir şekilde hiç bir durumdan ders almamış bir yapımcıyla karşı karşıyayız demektir.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member akabaka's Avatar
    Nickname
    THEBARBARIAN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    THEBARBARSCLAN
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Güzel yazmışsınız arkadaşlar,
    son güncellemeler, hile pedal vs.. önüne geçilmesi sonucu oyunu daha da oynanabilir hale getiren yayıncılara ve emeği geçenlere teşekkür ederim.
    Dünyanın en iyi oyununa gelince bu konuda size katılmıyorum, bence dünyanın en iyi Online oynanan oyunu kesinlikle World Of Warcraft ,
    tamamen user frienly bir oyun, sınırsız haritalar , görevler, silahlar gelişmeler vs.... anlatılmakla bitmez. GM ler den anında destek alıyorsunuz, hile hack, macro kesinlikle cezasını hemen buluyor, hack yediniz kuruşu kuruşuna itemleriniz , paralarınız yerine geliyor.Avantajları ve dez avantajları olarak düşünürsek,
    -Wow bir dünya oyunu (10-15m player) Knight Online (oyuncu kitlesi az)
    -Wow Hile hack, vs.. user friendly , KO kendisini bu konuda biraz daha geliştirmesi lazım.
    -Wow sınırsız harita bir çok görev var (single player çok rahat görev yapıp üst levellere geçebilir) , KO sınırlı haritalar görevler var artabilirse çok güzel olur.( farm yapanlar yüzünden slotlar dolu oluyor single player ların level alması oldukça güç
    -Wow grafik olarak yüksek ve oynanabilirlik olarak zor (dil bilmek, güçlü bir bilgisayar vs… olması gerekiyor) KO oynanabilirliği gayet kolay, dil bilmeye gerek yok (güçlü donanım gerekmiyor)
    -Wow pvp olarak fena değil fakat KO pvp de bir numara…..(rakiplerine 10 fark atıyor)
    -KO magic Anvil başlı başına heyecan….
    Ben yeni patch gelen kadar KO ya geri dönüş yaptım oyundaki gelişmeler gerçekten güzel tebrik ederim.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ben hep onu diyorum da; GMler/MGAME yıllardır anlamıyor..

Misal Warriorun efsana bir skil efekti vardı. Stun ve Scream da çıkardı sanırım. Vurduğun adamın etrafında Gökkuşağı çıkardı.
    Knight Online ı güncel oyunlara uydurmak için berbat hale getirdiler.

Krowaz Packı ile gelen her halt kalkmalı, Şimdi Lüfer bir olmuş yere fayans falan döşemişler. Ork abisi onlar.
    Hele R veya Skill vurunca Rakipten gelen patlama Efekti çok igrenç... Zaten itemin Elementi Patlıyor+Skill Ekekti varsa o da patlıyor. Birde o dedğğim şeyi eklemişler Yumruk atınca bile çıkıyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by MonsterAdamm View Post
    Destanda bir etkinlik yapıldı sw çöktü.. Siriusta bi etkinlik yapsalar knight kökten ortadan kalkar )
    Yeni oyuncu kitlesini oyunun alt yapısı Kaldırmaz sanırım Bu yüzden seninde dediğin gibi kendi yağında kavrulmak zaten yetiyor heralde ..
    Bahsettiğimiz şeyleri karşılamak; zor, zahmetli ve maliyetli mi? Evet. İmkansız mı? Hayır. Yapılsa karşılığını alacak mı? Evet.

Yönetenlerde istek yok onu biliyoruz, e her şeye rağmen bakınca gelirler de fena değil. Bu yüzden bu gelişime gereklilik de görülmüyor gibi. İnsanlar SC basmadan CZ towndan çıkmayı, premiumsuz oyunda var olmayı hakir gördüğü, egoların, ev geçindirmenin savaşının döndüğü sürece haksız da sayılmazlar, hem böylesi daha risksiz. Ama şöyle de bir durum var, eğer gelişim olursa bunların çok daha fazlası olacak ki bu da onların işine gelir.

Umarım mecbur kalmadan kendi isteğiyle olur ciddi bir gelişim.
    Last edited by FFferik16; 01-21-2020 at 11:07 AM.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hocam bu dediklerini yazarken ben düşünmedim mi sanıyorsun. Her önerinin altına aynı şeyler yazılıyor. Suistimal edilmeyecek şekilde düzenlensin o zaman yani onu da yazma gereği duymadım. Tutup da böyle bir şey yapılıp, 1 level adamın girebileceği şekilde getirilirse herhalde suistimal edilir. 15 senedir hiç bir şekilde hiç bir durumdan ders almamış bir yapımcıyla karşı karşıyayız demektir.
    Draki kulesi ve chaos etkinliğine bakarak bunun cevabını kendin verebilirsin. Ders almışlar mı?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    Draki kulesi ve chaos etkinliğine bakarak bunun cevabını kendin verebilirsin. Ders almışlar mı?
    Haklısın, ama bu yeni şeyler getirilmeyecek ya da getirilmemeli mantığı ile olmamalı. Getirilmeli, chaos ve drakiden ders alınmalı. Savaş alanı savaş için, farm alanları farm için tasarlanmalı. Diğer etkinliklerde zaten savaş kapışma oluyor. Ama oyunun artık oyun tadı vermesi gerek. Artık level kasmak çok kolay, en düşük premium ile bile, 1 aydan kısa sürede 80+ kasılabiliyor. Parti ile çok daha kısa zamanlarda yapılıyor. Ben karakterimi dizmek için, devlet dairesi gibi 1 saat sıra bekleyip 10dk farm yapmamalıyım. Bunu en başta onların düşünmesi gerek, her öneriye suistimal edilir gözüyle bakıyoruz, adam akıllı öneriler bile, bu düşünceler yüzünden forum sayfaları arasında çürüyüp gidiyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Haklısın, ama bu yeni şeyler getirilmeyecek ya da getirilmemeli mantığı ile olmamalı. Getirilmeli, chaos ve drakiden ders alınmalı. Savaş alanı savaş için, farm alanları farm için tasarlanmalı. Diğer etkinliklerde zaten savaş kapışma oluyor. Ama oyunun artık oyun tadı vermesi gerek. Artık level kasmak çok kolay, en düşük premium ile bile, 1 aydan kısa sürede 80+ kasılabiliyor. Parti ile çok daha kısa zamanlarda yapılıyor. Ben karakterimi dizmek için, devlet dairesi gibi 1 saat sıra bekleyip 10dk farm yapmamalıyım. Bunu en başta onların düşünmesi gerek, her öneriye suistimal edilir gözüyle bakıyoruz, adam akıllı öneriler bile, bu düşünceler yüzünden forum sayfaları arasında çürüyüp gidiyor.
    Bizler bir sürü yeni fikir üretip forumlarda ve oyunda birbirimizle paylaşıyoruz, yönetimden ve yapımcıdan olumsuz dönüş aldığında veya hiç dönüş alınamadığında da moralimizi bozup oyundan soğuyoruz. Acaba yapımcı bu oyuna yenilik getirmek istiyor mu? Her gün kendini yenileyen ve geliştiren MMORPG dünyasında bu oyun ile yarışa ortak olmak istiyor mu? Bu oyunu senelerce daha açık tutup üzerinden gelir elde etmek istiyor mu? Knight Online'ın yapımcının kendi diğer oyunlarına referans olsun istiyor mu? Bu soruların cevaplarını bilmiyoruz ve sadece kendimizi yoruyoruz. Aslında oyun sektörünün son 3-5 yıllık gelişimini, değişimini ve yatırımları göz önünde bulundurup Knight Online üzerindeki gelişim, değişim ve yatırımları tartarsak bu sorulara cevap verebiliriz.

17 yaşındaydım bu oyunla tanıştığımda. 2 cocuk oldu yaş 28 hala oynuyoruz..
    Bug,hata,problem bunlar hic birimize engel olamamış Sorunsuz kaymak gibi bir oyun olsa belki çoktan tarih olmuştu ..

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Aslında diğer MMORPG oyunlarından karışıklığından ve zorluğundan bir yana onların sonu yok. Ne tuttuğunuz silahın, ne giydiğiniz zırhın, ne seviyenin, ne mesleğin ne de görevlerin. Oyuna ilk başladığınızda efektler, haritalar, moblar herkesi fazlasıyla etkiliyor ama 3-5 ay sonra geriye baktığınızda hala yolun çok başında olduğunuzu görüyorsunuz ve oyun sizden sürekli bir şeyler yapmanızı istiyor. Oyunu yıllarca oynayıp üst seviyelere gelseniz de KO oynamış birisi kesinlikle PvP etkinliklerini beğenmeyecek, ısınamayacaktır.

Bence Knight Online oyununu ölümsüz yapan tek şey PK alanlarındaki başarısıdır.
    Aynen öyle bir de kabul edilmese de oyunda dönen piyasa ve para karşılığı. Silme hemen gerçek bu iyi bişey bu kötü değil