Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega

2.el laptop aldım TPT program var

merhaba,almış olduğum laptopta TPT program vardı(Koxp değil TPT Makro programı) pc windows7 idi bunu win10 yaptım sonra bir güzel formatladım her şeyi sil dedim Antivirüs kurdum tamamen tarattım virüs bulunamadı, CCleanerla bozulmuş regedit kayıtlarını düzelttim şu an laptop temiz gözüküyor fakat insanın içinde bir şeylerde kalmıyor değil tamamen temizlenmiş midir bu laptop? ban yemem değil mi? hayatımda makro bile kullanmamış insanım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Sisteme format atarak iyi yapmışsınız. Illegal bir müdahale olmadıktan sonra hesabınız ceza almaz.

Senior Member
    eğerformat sırasında eski dosyaları sakla dediyseniz tam anlamıyla silinmemiş olabilir diğer türlü format en temiz çözümdür.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Sisteme format atarak iyi yapmışsınız. Illegal bir müdahale olmadıktan sonra hesabınız ceza almaz.
    Teşekkürler,yapılması gereken benim bilmediğim daha fazla şey varsa önerirseniz,yapabilirim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Emerv View Post
    eğerformat sırasında eski dosyaları sakla dediyseniz tam anlamıyla silinmemiş olabilir diğer türlü format en temiz çözümdür.
    her şeyi kaldırı işaretledim sonradan kontrolünüde yaptım C de hiçbir şey kalmamıştı D zaten boş umarım sorun olmaz arkadaşımdan aldım laptopu XD