Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lucky21 View Post
    Şimdi görevler neden bug da diye konuşursak bu görevleri sürekli tekrar yapılabiliyordu. Bundan dolayı görevi deaktif ettiler. Daha çözüm bulamadılar. Eğer görevi tekrar etme özelliğine çözüm bulamıyorlasa onun yerine başka görev npc si açsınlar. Bu görev bug indan 83 olanları tebrik ediyorum. Ne güzel cz chat görevler 100 defa yap 83 level ol. Bizde Cash ile exp pre ve genie alalım 83 olalım.
    Ben oyle bir sey hatirlamiyorum, yani bunlar geldiginden beri bugda. Hic tamamlayabilen olmadi ki? USKOda yani. EUKOyu bilmiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BezmiAlem View Post
    Ben oyle bir sey hatirlamiyorum, yani bunlar geldiginden beri bugda. Hic tamamlayabilen olmadi ki? USKOda yani. EUKOyu bilmiyorum.
    Ben bu görevler ilk geldiği zaman uskoda charım vardı 80 level yaptım hepsini hiç biri bugda değildi. Daha sonra bunun bir açığını buldular ve durmadan adamlar görevi tekrar yaptılar. Bende ozaman farkına vardım ben görevleri bitirdim. Bizim ozamanki klandan elemanlar göreve yeni başlamışlardı onlar konuşuyordular. Ama pişman değilim bug ile 83 olcağıma hiç olmam daha iyi. Sonuna kadar legal olmak daha iyi. Hala uskodaki hesabımdaki char 80 level hiç oynamıyorum onla. Sıfırdan Eukoda 82 level char kastım ama şu an çok pişmanım uskola bizi birleştirdikleri için. Full +8 krowaz +8 unique +3 takılı charı bırakıp hemde 4 senelik charı bırakıp Eukoda level 1 den başladım. Hayatımın en büyük kazığını NTTGame den yedim resmen Euko nun şu an durumu içler acısı.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Benim biraktigim donem olmus bunlar demek ki, ben de ilk geldiginden beri bugli saniyordum. Peki nasil olacak, hicbir yetkili de cikip bir sey demiyor, boyle mi kalacak bunlar?

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba
    Sizin özel mesajınıza cevap veremiyorum.Hesabınıza özel mesaj atılmıyor,o yüzden buradan yazıyorum.

Biz bunu bildirdik fakat bizden bunun hakkında video istiyorlar.Video yüklerseniz daha iyi olacaktır.Fraps crakli sürümü ile istediğiniz dakikada video çekebilirsiniz.İnternetten güvenilir sitelerden araştırınız.Fraps ile aldığınız videoyu renderlemek için (video boyutunu azaltıp youtubeye yüklemeye izin verecek şekilde düzenlemek için) OJOsoft Total Video Converter veya Windows Live Movie Maker programlarından bir tanesini kullanabilirsiniz.
    Bilgi en büyük güçtür

Merhaba,

Eslanttaki hero lost both eyes adli npcden alinan [hidden truth] baslikli sirali gorevler bitter retalitaion'da tikaniyor. Captain fargo, coincelor herga'dan bir item getirmemi istiyor ama Councelor herga'ya tikladigimda hicbir sey vermiyor.

CZdeki magic association bross ise bir zindana gondermesi gereken gorevde zindana gondermiyor ve gorev orda tikaniyor.

Bu sirali gorevlerin lvl limiti var, yani belli bir lvlden sonra yapamiyorsunuz ve bir yili askin suredir bu gorevler bugli, bir yili askin diyorum bakin, zaten gorevlerle alakali etrafli bir rehber yok, ne yapacagimizi ite kaka ya da tesadufen ogreniyoruz bir de bu kadar uzun suredir bu kadar cok gorevin bugda olmasi artik cidden ayip. Bunlarin ustune bir suru yenilik, etklinlik vs. geldi, onlara vakit bulundu ama su gorevleri fixlemeye bir turlu vakir bulunamadi. Lutfen artik bugli gorevlerle ilgilenin, lutfen.

Bildigim diger bugli gorevler:

Luferson;
    - Kallugadaki magic association npc bir zindana gondermesi gerekirken gondermiyor, lamia ile baslayan sirali gorevler tikali.

Eslant;
    - Dominated warriors: Npc hangi canavarlardan oldurecegimizi soylemiyor, dtc oldugunu tahmin ederek 40 dtc kestim ama gorev tamamlanmadi.
    - Acolytes' counter attack: NPC hangi canavarlardan oldurecegimizi soylemiyor, apostle oldugunu tahmin ederek 40 apostle kestim ama gorev tamamlanmadi.
    - Identity of the strange weeping: Npc 40 harpi oldurmemizi soyluyor, 40 harpi oldurdum ama gorev tamamlanmadi.
    Bu oyunda görevlerin neredeyse yarısı buglu knk çok beklersin düzelsin diye ben bu konuyla nttgame ilgilendiğini sanmıyorum düzelenlerde kazara düzeliyor.bazı görevlerde bug lu olmasının sebebi oyun açıkları.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bugunki bakimda umarim bu buglar da halledilir...

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Hala bekliyoruz...

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    2 Yila yaklasiyor nerdeyse, bu gorevler hala bugli. Ne yapiyorsunuz siz hakkaten??

Senior Member ELFSANE's Avatar
    Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    2 Yila yaklasiyor nerdeyse, bu gorevler hala bugli. Ne yapiyorsunuz siz hakkaten??

ya kardeşim yırtınma hiç,daha human roguelerin 70 skil görevinin bugını açmadılar,resmen 6 aydır 70 skilimizi kullanamıyoruz,görevlerinkinimi açıcaklar,1 lvldan 82 %45 e char kastım oyundaki görevlerin en az yarısı bugda,bug için video istiyolar,hepsinin videosunu çeksem 1 senem gider...bugların açılacağınıda beklemiyorum,sen de bekleme yoksa sinir hastası olursun mazallah.oyunu bu şekliyle kabul edersen oynıycan,yoksa sil gitsin.

Ama bak oyunda yenilik üzerine yenilik yapılıyor,beğenmiyormusunuz? Bakın Rozetta zırhları geldi,giyinin daha artistik görünün,70 skiliniz olmazsa olmasın napcaksınız 70 skilini,60 skili vuruverin ,1 lvldan charınızı 50 lvl yapın,hooop 75siniz,daha ne istiyorsunuz,sizden önceki arkadaşlarınız 75 yapana kadar 2-3 premium paketi almış,20-30 paket genie almış hammer almış tonla para harcamış kimin umurunda...Bakın zaten 17 aralıkta yeni karakter geliyor,bırakın okçu olup napacaksınız,zaten 5li-3lü skilleride cooldownda,açın yeni karakter kasın,rakibini bi skille hooop kendine çekiyomuş,ne güzel işte,tabi moradonda cirit atan kosperlardan fırsat bulup 35 lvl olabilirseniz,luferson yada emc ye gidip lvl kasmaya devam edebilirsiniz,ama bu nttgamein suçu değil ya,güvenlik firmasının suçu,bi beceremiyolar bu kospu önlemeyi beceriksiz adamlar,zaten görev buglarıda yapımcı firmanın suçu,bizim gm ler ilettiler tüm sorunları,ama yapımcı firma çok önemsemiyor,onlar yeni karakterleri geliştirme peşindeler,haaa unutmadan yılbaşıda geliyo,size şimdi bide yılbaşı event'ı verecek ntt game,kardan adamları kovalıyacağız moradonda,içinden çıkan itemlerle npc ye gidip %20 exp scrol alıcağız,kartopu atıcaz savaşlarda birbirimize,kardan adam ts leri vericekler basıcaz skil bardan hooop kardan adam olucaz,yoksa siz nttgameden daha fazlasını mı bekliyorsunuz?? hala mutlu değilmisiniz?

saygılarımla...
    Last edited by K0BAN; 12-13-2013 at 06:41 PM.
    Ok gibi doğru olsam,Yay ile atarlar beni
    Yay gibi eğri olsam,elde tutarlar beni
    Eğride aç görmedim,doğruda tok
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Senior Member
    Bu bug duzeltirdimi bilen varmı bosuna uğraşmayalım