Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)

Eslant Hero Lost Both Eyes ve CZ Magic Association Bross Gorevleri

Merhaba,

Eslanttaki hero lost both eyes adli npcden alinan [hidden truth] baslikli sirali gorevler bitter retalitaion'da tikaniyor. Captain fargo, coincelor herga'dan bir item getirmemi istiyor ama Councelor herga'ya tikladigimda hicbir sey vermiyor.

CZdeki magic association bross ise bir zindana gondermesi gereken gorevde zindana gondermiyor ve gorev orda tikaniyor.

Bu sirali gorevlerin lvl limiti var, yani belli bir lvlden sonra yapamiyorsunuz ve bir yili askin suredir bu gorevler bugli, bir yili askin diyorum bakin, zaten gorevlerle alakali etrafli bir rehber yok, ne yapacagimizi ite kaka ya da tesadufen ogreniyoruz bir de bu kadar uzun suredir bu kadar cok gorevin bugda olmasi artik cidden ayip. Bunlarin ustune bir suru yenilik, etklinlik vs. geldi, onlara vakit bulundu ama su gorevleri fixlemeye bir turlu vakir bulunamadi. Lutfen artik bugli gorevlerle ilgilenin, lutfen.

Bildigim diger bugli gorevler:

Luferson;
    - Kallugadaki magic association npc bir zindana gondermesi gerekirken gondermiyor, lamia ile baslayan sirali gorevler tikali.

Eslant;
    - Dominated warriors: Npc hangi canavarlardan oldurecegimizi soylemiyor, dtc oldugunu tahmin ederek 40 dtc kestim ama gorev tamamlanmadi.
    - Acolytes' counter attack: NPC hangi canavarlardan oldurecegimizi soylemiyor, apostle oldugunu tahmin ederek 40 apostle kestim ama gorev tamamlanmadi.
    - Identity of the strange weeping: Npc 40 harpi oldurmemizi soyluyor, 40 harpi oldurdum ama gorev tamamlanmadi.
    Last edited by BezmiAlem ; 10-16-2013 at 09:47 PM.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Bu görevleri bize video ile bildirmeniz mümkün mü acaba ?
    Bilgi en büyük güçtür

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _:by:Caner_ View Post
    Bu görevleri bize video ile bildirmeniz mümkün mü acaba ?
    Oyundan video almasini bilmiyorum, bilen bir arkadas yaparsa cok iyi olur.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu buglar bildirildi mi acaba?

Senior Member
    Nickname
    Dupont
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Resurrection
    Race
    Karus
    ben yaptim o gorevleri hero kaptan fargoya yonlendirmis gibi gorunuyor ama captain bise vermiyor hero lost both eyese gidip bi daha tikla o dedigin itemi kendisi veriyor sonra ascetic tabetten gorevleri alip yapmaya devam ediyorsun

Senior Member
    Nickname
    Dupont
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Resurrection
    Race
    Karus
    bazi diger gorevlerde ayni itemi almak icin npc ye ikinci sefer tiklayinca kendisi veriyor chat gorevleri dahil

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by agahibrahim View Post
    bazi diger gorevlerde ayni itemi almak icin npc ye ikinci sefer tiklayinca kendisi veriyor chat gorevleri dahil
    Evet devam ediyor, yaptim ben de ama en son Herga'da tikaniyor. Gorevin Bitter Retalitaion ayaginda Fargo, Herga'dan bir item getirmemi istiyor ama Herga bir sey vermiyor. Tamamlamis olman imkansiz. Sen 30mlik expi aldiktan sonra devam etmemissin bence. Hatirlamaya calisip buraya yazarsan guzel olur.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Captain Fargo su gorevi veriyor:

Herga'ya gidiyorum soyle diyor ve hicbir sey vermiyor:

CZ'de Magic Association Bross da su gorevde tikaniyor, bir zindana gonderecegini soyluyor ama gorevi alinca zindana cekmiyor:

Yeniden tiklayinca da gorevi bitirmedigim icin zindana yeniden gonderecegini soyluyor ama confirm'e tiklayinca yine gondermiyor:

Last edited by BezmiAlem ; 10-22-2013 at 09:36 PM.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu gorevler geldiklerinden beri bugli. 1 yili gecti yani. Nasil hala fixlenmiyor anlamak mumkun degil.

Senior Member
    Şimdi görevler neden bug da diye konuşursak bu görevleri sürekli tekrar yapılabiliyordu. Bundan dolayı görevi deaktif ettiler. Daha çözüm bulamadılar. Eğer görevi tekrar etme özelliğine çözüm bulamıyorlasa onun yerine başka görev npc si açsınlar. Bu görev bug indan 83 olanları tebrik ediyorum. Ne güzel cz chat görevler 100 defa yap 83 level ol. Bizde Cash ile exp pre ve genie alalım 83 olalım.