Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    +35 pazar bakabilsin +80pazar kursun
    bu kadar basit

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Sunucu kapasiteleri maksimumda olduğu için vermiş olduğunuz önerileri gerçekleştirmek ne yazık ki mümkün değildir. Toplam kapasite maksimumda olduğunda oyunda çeşitli sorunlar beraberinde geliyor. Örneğin; etkinlik saatlerinde lag, skill korumaları nedeniyle yaşanan sorunlar ve buna benzer etkinlik içerisinde yaşadığınız sorunlar gibi. Kısacası, oyunun alt yapısı gereği zaten olması gereken seviyelerden bile yüksek durumda bu yüzden ekstra kapasite arttırımı altyapısı nedeniyle de gerçekleştirilemiyor. NTTGame öncesinde yer alan oyuncu sayısını neye göre kıyaslıyorsunuz bilmiyorum fakat Knight Online tarihinde yer alan en yüksek oyuncu sayısının rekoru yeni sunucuların açılışıyla beraber devam etmektedir. Yani eskiden kalabalık olduğunu düşündüğünüz oyuncu sayısı mevcut sayının yanına bile yaklaşamamaktadır.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by reospeedwagon1940 View Post
    Çok öncesinde bunun için bir konu açmıştım. Özet geçeyim. Pazar kurmak için, Merchant Point puanın olması gerekiyor. 1x Merchant Point ile 5 dakika pazar kurabileceksin. Gel gelelim Merchant Point nasıl elde edilecek. Oyunda bulunan Chaos, BDW, JR, FT, sınırlı gelen etkinlikler vb. bunların haricinde CZ, Ardream, Base haritalarının bowl kısmında belli süre bulunmak, savaş haritalarında kill almak, vb. gibi bir sürü şekilde Merchant Point elde edilebilecek ve sonunda sadece LEGAL oyuncular pazarda kurabilecek. Ya mesela savaş zamanı kesilen Monumentler var. Eski zamanlarda 200 NP çok değerli olduğundan, insanlar oralarda bulunuyorlardı. 200 NP ve 20 Merchant Point verecek mesela ? Her şekilde elde edilmesi sağlanabilir. Ama konuma alakasız şekilde cevap yazıldı ve unutuldu.

Ben bir pazarcı olarak o 1 pointi de senden alırım merak etme sen
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Pazarcı değilim ama okuduğum en saçma öneri olabilir. 1 point 5 dakika falan ne ?
    Yemek yaparken/yerken , başka bir işim varken , bir kaç saat PCden uzak duracağım vakit pazar kuruyorum. Bunun için 3 point 5 point sana 10 dakika gibi saçma sapan bir öneri gerçekten komik

LEGAL büyük harfle yazmışsın dikkat çeker belki diye Genie bile kullanmıyorum. En büyük legal belkide benim

Konuya gelecek olursak, Sirius 3 server gayet yeterli. Premium alın arkadaşlar en azından bir bronze. JR vakti sıra sayıyor evet bende biliyorum sıra saydığını bazen o sırayı bende bekliyorum.
    Sunucu sayısı arttıkça makro,koxp,pazarcı sayısıda oranla artacaktır.
    Saçma olan kısmını anlamadım ? CZ'ye çıkacak kadar itemin yok diyelim. Etkinliklere girip kazanabileceksin bu point sistemini, Misal bir BDW 20x Merchant Point verebilir kazanan tarafa, kaybedene 5x. Chaos'ta mavi kutu alana 10x , yeşil alana 5x, kırmızı alana 3x, FT Mavi alana 10x, yeşil alana 5x, JR kazanana 10x, kaybedene 5x. vs. vs. Neresine takıldın ? Oyunu tek pc ile oynayan bir kişiye hiçbir şekilde zararı olmayacak, hatta yararı olacak bir sistem bu.

Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    Ben bir pazarcı olarak o 1 pointi de senden alırım merak etme sen
    Satılabileceğini kim söyledi ?

Satılabileceğini kim söyledi ?
    elin mecbur alacaksın elbet yada satacaksın
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member
    Saçma olan kısmını anlamadım ? CZ'ye çıkacak kadar itemin yok diyelim. Etkinliklere girip kazanabileceksin bu point sistemini, Misal bir BDW 20x Merchant Point verebilir kazanan tarafa, kaybedene 5x. Chaos'ta mavi kutu alana 10x , yeşil alana 5x, kırmızı alana 3x, FT Mavi alana 10x, yeşil alana 5x, JR kazanana 10x, kaybedene 5x. vs. vs. Neresine takıldın ? Oyunu tek pc ile oynayan bir kişiye hiçbir şekilde zararı olmayacak, hatta yararı olacak bir sistem bu.
    Sadece saçma değil EN saçma öneri dedim. TEK PC ile oynuyorum, akşamları oynuyorum. İşim varsa pazara bırakıyorum. Ben BDW girmiyorum çünkü levelim müsait değil. Chaos girmiyorum makrolarla uğraşıp 20 dakikamı feda edemem.
    Ne yani PC başından kalkarken maalesef pazar pointiniz yok diye pazar kuramayacak mıyım?

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Sadece saçma değil EN saçma öneri dedim. TEK PC ile oynuyorum, akşamları oynuyorum. İşim varsa pazara bırakıyorum. Ben BDW girmiyorum çünkü levelim müsait değil. Chaos girmiyorum makrolarla uğraşıp 20 dakikamı feda edemem.
    Ne yani PC başından kalkarken maalesef pazar pointiniz yok diye pazar kuramayacak mıyım?
    Evet, en saçma sistem. Pazar kurduğunuz itemi nereden çıkarıyorsunuz ? Hani BDW girmiyorsunuz, chaos girmiyorsunuz. Ne ile pazar yapıyorsunuz ki, sadece JR kazansanız yine yeterli. 1.000 tane pazar olmayacak moradon da, aynı itemden 10 pazar kurulmayacak. Haliyle sizin bir itemi satma işiniz daha da kolaylaşacak.

Quote Originally Posted by MuratYILDIZ View Post
    elin mecbur alacaksın elbet yada satacaksın
    Değişik. Hesapta KC'nin yüklü olduğu gibi yüklü olacak bir sistemi nasıl satacaksın ? veya alacaksın ? Pazarcı gözüyle şu öneriye bakıyorum da, içim sızlar lan. Düşünsene oyundan para kazanmak için o kadar pc al, onu yap. Sonra pazar kurdurmayacak bir sistem gelsin. Hayal ama güzel bir hayal.

Değişik. Hesapta KC'nin yüklü olduğu gibi yüklü olacak bir sistemi nasıl satacaksın ? veya alacaksın ? Pazarcı gözüyle şu öneriye bakıyorum da, içim sızlar lan. Düşünsene oyundan para kazanmak için o kadar pc al, onu yap. Sonra pazar kurdurmayacak bir sistem gelsin. Hayal ama güzel bir hayal.
    Hah işte senin küçük beynin anlamana izin vermez.
    Ben izah edeyim o zaman.
    Aldığın iteme 10 m koyarım
    10m = Sirius 6 TL
    Bak çıkardım gördün mü

Pazar fonu içinde aynısını söylüyordunuz ne oldu ?
    buy sel arası 5m ken 15 20 m lere kadar çıktı
    hatta 860 buy
    960 sell
    gb arttıkça aradaki fark çıktı
    Anladın mı şimdi ?
    Anlamadıysan salağa anlatır gibi anlatabilirim