Results 1 to 4 of 4

Thread: Nttnow

Junior Member

Question Nttnow

Öncelikle herkese merhaba.
    Dün sabah yeni bir hesap açtım ICS vs. hepsini tamamladım hallettim başka serverlara girişte herhangi bir problem yaşamıyorum lakin yeni server için nttnow isimli uygulama gerekiyormuş telefonuma kurdum numaramı yazdığımda Pease use device. diye bir yazı çıkıyor ilerleme kaydedemedim malesef. Dün bu durumdan müzdarip olduğum için ticket attım ama herhangi bir geri dönüşte alamadım. Bu sorunun herhangi bir çözümü varmıdır acaba?

Telefon Modeli: Sony Xperia XA1 Ultra
    Android sürümü: 8.0.0
    Last edited by birto9222; 01-19-2020 at 02:37 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bahsettiğiniz telefon modelinde Nttnow uygulaması uyumsuzluk yapmaktadır. Bu nedenle farklı bir telefon modelinde uygulamayı yüklemenizi öneriyorum.

Hafta sonu destek ekibi çalışmıyor. Biletler sırasıyla mesai saatleri içerisinde kontrol ediliyor. Normal şartlarda 72 mesai saati içerisinde yanıt geliyor.

Sabırlar gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bahsettiğiniz telefon modelinde Nttnow uygulaması uyumsuzluk yapmaktadır. Bu nedenle farklı bir telefon modelinde uygulamayı yüklemenizi öneriyorum.

Hafta sonu destek ekibi çalışmıyor. Biletler sırasıyla mesai saatleri içerisinde kontrol ediliyor. Normal şartlarda 72 mesai saati içerisinde yanıt geliyor.

Sabırlar gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Yaklaşık 5 dk önce başka bir cihazdan denedim Android sürümü 4.4 fakat ondada you have already with another device. diye bir hata aldım. Umarım en kısa zamanda çözüm bulunur.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by birto9222 View Post
    Cevabınız için teşekkür ederim. Yaklaşık 5 dk önce başka bir cihazdan denedim Android sürümü 4.4 fakat ondada you have already with another device. diye bir hata aldım. Umarım en kısa zamanda çözüm bulunur.
    Uyumsuz telefonla kayıt olmaya çalıştığınızda kayıt işlemi gerçekleştirilmiş olabilir. Destek biletinin yanıtını, biletinizi güncelleme yapmadan sabırla bekleyiniz.

Tags for this Thread