Results 1 to 4 of 4

Thread: Tuş atama hk.

Tuş atama hk.

Örnek veriyorum skill barda 9 numarada minör skili var ben mouse daki bir tuşa 9 numarayı ayarlasam ve minörü o şekilde bassam makro olarak algılanırmı?seri basma otomatik basma vs bir durum yok mouse sağ tık basar gibi o skille ben basacağım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tuş atamak serbesttir. İstediğiniz herhangi bir tuşu mouse ya da klavyenin bir tuşuna atayabilirsiniz. Skilleri otomatik kendi kendine veya belli bir düzende çalışacak şekilde ayarlamak yasaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Makro değildir, suç da teşkil etmez. Aşağıdaki linkte modların açıklamaları var.

https://forum.nttgame.com/forum/show...n%C4%B1-atamak

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tuş atamak serbesttir. İstediğiniz herhangi bir tuşu mouse ya da klavyenin bir tuşuna atayabilirsiniz. Skilleri otomatik kendi kendine veya belli bir düzende çalışacak şekilde ayarlamak yasaktır.
    Quote Originally Posted by EmreBngll View Post
    Makro değildir, suç da teşkil etmez. Aşağıdaki linkte modların açıklamaları var.

https://forum.nttgame.com/forum/show...n%C4%B1-atamak
    Kafayı kaldır yukarıya bak.