Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Yanlış Basılan scrollara karşı Sıfırlama sc si, herkes konuya lütfen.

Merhaba arkadaşlar,

Bugüne kadar bu oyuna gelmesi gereken ama bir türlü gelmeyen SIFIRLAMA sc si.
    Öncelikle başıma gelen olayı anlatayım, +9 no reb pozisyonsuz mirage dagger aldım ama aldıktan sonra pozu basamadım, çünkü md reduceliymiş.Yani md yi satan kişi kan emici bir sahtekarmış.Evet, çok basit bir dolandırıcılık yöntemi ama işte dalgınlığımıza geldimi yapacak bir şey kalmıyor.Şimdi neden ben bu md yi normale (reducesiz haline) çevrilebilen bir sc ile normale dönüştürüp verdiğim parayı kurtaramıyorum ki?

Buna benzer olarak, dragon, shel, chitin, f.p v.s yanlış basılan dex, hp, str, int, mp sc ler içinde bir sıfırlama sc si olsa ne olur ki?
    Daha açık anlatmak gerekirse mesela, ben bonussuz bir asas chitin aldım ve dalgınlığıma geldi, bende bu chitine yanlışlıkla str bastım, neden bunu eski bonussuz haline çeviremeyeyim ki?

SIFIRLAMA sc si gelse ve bu cüzi miktarda cash ile satılsa 20-30 cash civarı gibi hem oyuncuların dolandırılmalarının, hem dalgınlıklarımızın verdiği zararların önüne geçilmiş olmaz mı sizce de?

Bu SIFIRLAMA sc si neden sundres de 100k 200k civarı satılmasın ki diye soranlara istinaden şu cevabı vereyim, takıları ayırma sc ve reb itemi no rebe çevirme sc ler pus da cash ile satıldığı için NttGame nin SIFIRLAMA sc yi getirse bile cash ile satacağını düşündüğüm için cash ile satılsın dedim.Hem cüzi miktarda cash ile satılırsa NttGame de kazanır, biz oyuncular da.

Lütfen konuya destek çıkın ki SIFIRLAMA sc nin gelmesi için GM ler bir şeyler yapsın.

Junior Member
    Nttgame ve cüzi miktar hmm..

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKitKoLTR View Post
    Nttgame ve cüzi miktar hmm..
    Fiyat konusunda abartacaklarını sanmıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Fiyat konusunda abartacaklarını sanmıyorum.
    PUS'ta oyuncuların değer mi diye ikilemde kalmadan çektikleri kaç eşya var

Senior Member
    Zaten her önüne gelen oyuncu değil, sadece değerli bir iteme yanlış basılan scyi yok edip eski bonussuz haline döndürmek isteyen oyuncular alacaklar.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    böyle bir scroll gelirse bp ve int priestlerin/warriorların işine çok yaracaktır. +9 priest krowazlı birinin, setinin bonusunu str'ye çevirip bp oynadığını düşünebiliyor musunuz ?

oyuncular için yararlı görmekle beraber oyunun dengesinin bozulmasından da endişe ediyorum. eğer gelecekse belli bir artıdan sonra kullanıma açık olmamalı
    Last edited by ne_memuru_alkol_beyy; 01-17-2020 at 11:08 PM.

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    cashle değil npc den para ile satın alınabilir olarak gelmeli zaten. denge felan bozmaz, çok güzel olur. ama çevirirken eşyanın mevcuttaki kadar yanma şansı olsun mis gibi olsun.

Member
    Nickname
    IKitKoLTR
    Class
    Rogue
    Clan
    JanRaii
    Server
    Titan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Zaten her önüne gelen oyuncu değil, sadece değerli bir iteme yanlış basılan scyi yok edip eski bonussuz haline döndürmek isteyen oyuncular alacaklar.
    Aslında lazım ben çok gördüm pazarda +9 chitin yanlış özellik basılmış mındar olup gidiyor itemler

Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    böyle bir scroll gelirse bp ve int priestlerin/warriorların işine çok yaracaktır. +9 priest krowazlı birinin, setinin bonusunu str'ye çevirip bp oynadığını düşünebiliyor musunuz ?

oyuncular için yararlı görmekle beraber oyunun dengesinin bozulmasından da endişe ediyorum. eğer gelecekse belli bir artıdan sonra kullanıma açık olmamalı
    Bu mantıkla kombin set yapan warrior ve asasların da kombin set yapmasının yasaklanması gerekiyor, sonuçta kombin set demek yüksek ap demek.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post

Düşünebiliyorum.6,5 7k hpsi ile +10 +3lü warriorlar asaslar belini kütletir

Tags for this Thread