Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Tek istegimiz genie acikken trade istegi gönderilmesin lütfen kulak verin artik..

Buna ne zaman cozum bulmayi dusunuyorsunuz sayin yetkililer ?
    Bu islem genie acik trade blokluyken yapiliyor. Paket gelmesini engellemek bu kadar zor mu gerçekten?
    Last edited by asgagsagsagasg; 01-24-2020 at 03:11 PM.

Benide dc ettiriyorlar seri trade ile. Lütfen çözüm getirilsin.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam sabrına hayranım ama gereksiz bir konu olmuş. Zira priest gibi gereksiz bir classtaki sorunları gidermeye gerek yok.
    Warrior'da bir sıkıntı olsaydı hemen elden geçirirlerdi.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Hocam sabrına hayranım ama gereksiz bir konu olmuş. Zira priest gibi gereksiz bir classtaki sorunları gidermeye gerek yok.
    Warrior'da bir sıkıntı olsaydı hemen elden geçirirlerdi.
    İroni hosuma gitti hocam hahahah ) cozum bulunana kadar burdayım ilegal insanlar bunlari kullanarak legallari darliyorlar.. peki bu trade blocklama olayi neden var o zaman? bir yetkili söylerse mutlu olurum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    herhangi bir slotda pri tradesini bloklasa bile siz seri seri trade atarsanız o pt yatar

Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    herhangi bir slotda pri tradesini bloklasa bile siz seri seri trade atarsanız o pt yatar
    Buna cozum ariyorum hocam zaten. Bunu yetkili arkadaslarda biliyorlar ve mevzu su buna engel olunmasi bu kadar zor olunmamasi lazim. Ben trademi blokladiysam oyuncu bana trade atma istegi yolliyamamasi lazim. Bu trade isini koxp ile yapıyorlar ve karakter el bile kaldiramiyor. Adamlari banlaticaz diye 5 gun ugrasiyoruz sonuc ney 5 gun sonra ban. Yiyen koxper karakter elde ne var 5 günlük cile ve kayip.. bu isi yapan adam zaten proxy ile yapiyor 400 cash aliyor genie sw sc alıp tradesini aciyor ondan sonra uğraş dur

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    komik bir durum acilen düzeltilmesi gerekiyor

Quote Originally Posted by jasper56 View Post
    komik bir durum acilen düzeltilmesi gerekiyor
    Konuyu görmezden gelmekten vazgeçtikleri zaman yetkili arkadaşlarla çözüm icin konuşabiliriz)

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Trade özelliğine de pazar kurmadaki gibi bir bekleme süresi getirilse sorun çözülür bence, 30 sn bekleme süresi gelse yeterli olur. Trade bloklamak hiç bir job için çözüm değil, hangi job olursa olsun dengesini bozuyor.

Edit: Şimdi belki şunu diyenler olabilir, öyle olacağına direkt trade bloklama düzeltilsin falan ama, benim düşüncem sen trade blokladığında karşıdakinin trade atma özelliğini oto geri çevriyor sadece, yani karşıdaki bu hakkını defalarca tekrarladığı için karakterin dengelsini bozuyor. Ama örneğin ben birine trade attım o kişi geri çevirdiğinde 30 saniye boyunca hiç kimseye trade atamazsam sorun çözülür. Önemli olan trade otomatik reddetmesi değil hiç atamaması.
    Last edited by BySTONEXX; 01-21-2020 at 10:16 AM.

Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Trade özelliğine de pazar kurmadaki gibi bir bekleme süresi getirilse sorun çözülür bence, 30 sn bekleme süresi gelse yeterli olur. Trade bloklamak hiç bir job için çözüm değil, hangi job olursa olsun dengesini bozuyor.

Edit: Şimdi belki şunu diyenler olabilir, öyle olacağına direkt trade bloklama düzeltilsin falan ama, benim düşüncem sen trade blokladığında karşıdakinin trade atma özelliğini oto geri çevriyor sadece, yani karşıdaki bu hakkını defalarca tekrarladığı için karakterin dengelsini bozuyor. Ama örneğin ben birine trade attım o kişi geri çevirdiğinde 30 saniye boyunca hiç kimseye trade atamazsam sorun çözülür. Önemli olan trade otomatik reddetmesi değil hiç atamaması.
    Aynen oyle kardesim bu kadar zor değil bunu yapmak