Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Senior Member

İtem Rental Sistemi Usko'ya Gelecek mi? KoreKo' Yıllardır mevcut.

İtem Rental Sistemi Usko'ya Gelecek mi?

Herkese merhaba kolay gelsin.*

Koreko da Mevcut ve uzun zamandır olan bir güncellemenin oyunculara çok fayda sağladığı gözle görülmekte. Bu sistem neden uskoya gelmiyor?

Bilmeyen arkadaşlar için açıklayayım;

Rental oyuncu eşya kiralama sistemi
    -Oyuncular Kendisine ait olan eşyaları 6 Saat , 12 Saat ve 24 Saat olarak Kiralayabilir*
    -Max 1 GB olarak giyildiğinde sealed istemeyen her item kiralanabilir*
    -Warrior , Asas, Mage , Priest Olarak Weapon ve Armor Ayrı ayrı Listelenmektedir.
    Düşünün rekabet olacak ve herkes günden güne fiyatı düşürcek ve herkes ucuza silah kıyafet sahibi olacak. Güzel olmaz mı? Pazarcıları bir kenara bırakıp pk ya odaklansak güzel olmaz mı?

Yani özetleyecek olursak. Elinde silahı olmayan bir oyuncu en güzel itemi en iyi itemi maksimum 1 gb ye 1 günlüğüne kiralayabilecek. Yani itemi olmayan adamlar itemleri kiralayıp cz ye çıkacak. Çok güzel bir güncelleme. İnsallah en yakın zamanda uskoya gelir.

Senior Member
    Yüksek ihtimal getirceklerini sanmam

Senior Member
    gelmesini istediğim özelliklerden bir tanesi..

Bu sistem Uskoya uymaz. Pazarci dedigimiz adamlarda en az 4-5 karakter cikaracak item mevcut surekli. Bu sistem gelirse bunu 10 a katlar ve stok yaparlar. Piyasada almaya item bulamazsiniz. Normal oyuncuyu cok olumsuz etkiler bu sistem.

Normal oyuncular oynamak için normal oyunculardan mı ıtem alıyor sanki? herkes pazarcılardan alıyor. Adamlar tl offer istiyor direkt. Nasıl olur da normal oyuncuyu etkiler anlamadım?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JarmenKell91 View Post
    Normal oyuncular oynamak için normal oyunculardan mı ıtem alıyor sanki? herkes pazarcılardan alıyor. Adamlar tl offer istiyor direkt. Nasıl olur da normal oyuncuyu etkiler anlamadım?
    Ben itemi almak isteyeceğim. Ama pazarcı arkadaşımız parasını emlağa yatıranlar gibi davranacak ve itemi satmak yerine hergün kiralayarak düzenli gelirle daha fazla kazanmayı planlayacak. Bu yüzden aradığımız itemi satın alamayacağız sadece kiralayabileceğiz. Umarım bu sefer anlamışsındır. Bu sistem Usko'ya uymaz. Koreko için durum farklı burası için durum farklı arkadaşlar. Artık farkına varın lütfen Kore'de Knight Online bir oyundur ama burada bi vasıf elde edemeyen insanlar geçim sağlamak için uğraşıyor.

Banned
    itemi olmayana kiralıycak itemi kosp açıcak mileltin içinden geçicek yani bunu mu demek istiyorsun banlasada bişey olmayacak zaten kiralık item sonra cz de heryerde oakadr çok adam olacak ki herkes aynı itemli senin itemin var ama 3-4 tane kiralık itemli kişi gelip seni yatalak edicekler ne kadar mantıklı değilmi

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by COMOLOOKKO View Post
    itemi olmayana kiralıycak itemi kosp açıcak mileltin içinden geçicek yani bunu mu demek istiyorsun banlasada bişey olmayacak zaten kiralık item sonra cz de heryerde oakadr çok adam olacak ki herkes aynı itemli senin itemin var ama 3-4 tane kiralık itemli kişi gelip seni yatalak edicekler ne kadar mantıklı değilmi
    İlk söyledeğin mantıklı ama 2. söylediğin, oynamayı bilmeyip para basanlardan değilse yatalak olmaz ayrıca bu oyundan kimse ölmeyecek diye bir şey yok. Rekabeti arttıracak bir sistem ama suistimallere açık olduğu için gelmesi hiç iyi olmaz 600 k ya kiralanan itemlerle neler yapıldığını biliyorum.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Ben itemi almak isteyeceğim. Ama pazarcı arkadaşımız parasını emlağa yatıranlar gibi davranacak ve itemi satmak yerine hergün kiralayarak düzenli gelirle daha fazla kazanmayı planlayacak. Bu yüzden aradığımız itemi satın alamayacağız sadece kiralayabileceğiz. Umarım bu sefer anlamışsındır. Bu sistem Usko'ya uymaz. Koreko için durum farklı burası için durum farklı arkadaşlar. Artık farkına varın lütfen Kore'de Knight Online bir oyundur ama burada bi vasıf elde edemeyen insanlar geçim sağlamak için uğraşıyor.
    Ha sen dıyorsun kı illa elit item ile oynamam lazım,sadece bende olması lazım ve hemen oynamam lazım. Şimdi anladım. Zaten böyle olduğundan bazıları için oyun olmaktan çıkıyor. Fiyatlar yüksek olursa zaten kimse kiralamaz. Yani itemler ne diye pazarcıların oyuncu olmayan tl offer cıların elinde diye sormak yerine aman şunu yapmayalım aman getirmeyelim demekten öteye gidemiyoruz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Vallaha ben bu özelliğin gelmesini çok istiyordum ama, bu arkadaşın bahsettiği olay gerçekleşirse(ki olma ihtimali çok yüksek böyle para dönem bir ortamda) tamamen normal oyuncuların aleyhine bir durum olur, online 5000 kişiye hergün elindeki onlarca itemi kiralayarak büyük vurgun peşine düşerler kimse yüksek itemleri satmak istemez, item basamazsan hiç bir zaman sahip olacağın bir itemin olmaz ömür boyu kirada oturan asgari ücretliye dönersin
    Last edited by BySTONEXX; 01-17-2020 at 07:36 PM.