Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Quote Originally Posted by AOTTWiTCH View Post
    Acil Türkçe öğrenmelisin. “Ayrietten” Allah ıslah etsin.
    Ayrıyeten yazamamışım ne var burada? Allah kelamını biliyorsun ama “Ey iman edenler! Zannın bir çoğundan sakının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Birbirinizin kusurlarını ve mahremiyetlerini araştırmayın.”

Senior Member
    Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    750 lira verip class mı değişeceksin niye ki? Onun yerine 83 level rebith karakter alırsın ring ile.
    83 ne ki ya yeni sunucular da oynuyorum benim için reb 5 den aşağısı işe yaramaz ben bütün jobları seviyorum itemleri alırım canım sıkıldıkça job değişir oynarım. 9999 npoint para mı ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    Bunu belirticek kişi sen değilsin, oyun yönetimi tarafından mantıklı bulunursa ilerde oyuna eklenir.
    Yarım yamalak oyun bilgin ile benim yüzde yüz emin olduğum birşeye sen yetkili değilsin yazcaksan foruma açma konu başka yerlerden ulaş GM ye. Bende de hata varki CSS geldiğinde nttgame bunu slot boşaltmak için getirdi diyen oyun bilgisi olmayan pvp server da gördüğü birşeyi isteyen birine cevap yazıyorum.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Yarım yamalak oyun bilgin ile benim yüzde yüz emin olduğum birşeye sen yetkili değilsin yazcaksan foruma açma konu başka yerlerden ulaş GM ye. Bende de hata varki CSS geldiğinde nttgame bunu slot boşaltmak için getirdi diyen oyun bilgisi olmayan pvp server da gördüğü birşeyi isteyen birine cevap yazıyorum.
    Ne olursa olsun adam hakli Yetkili agzi ile bu gelemz diyemezsin,gelmez denilen bir cok sey daha sonra oyunda aktif oldu,yani gelme ihtimali oldugunu sanmiyorum,gelecegini dusunmuyorum denmesi daha mantikli olur
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    83 ne ki ya yeni sunucular da oynuyorum benim için reb 5 den aşağısı işe yaramaz ben bütün jobları seviyorum itemleri alırım canım sıkıldıkça job değişir oynarım. 9999 npoint para mı ?
    Dolar milyoneri değilsen para evet

Senior Member
    Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    Dolar milyoneri değilsen para evet
    Dolar milyoneri değilim de her jobu oynamayi seviyorum 5 tane reb 5 karakter kasmayla uğraşacağıma zaten 1 hesap 4 karakter izin veriyor canım sıkıldıkça job change ile dönüşürüm miss gibi oynarim bence gelsin

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Dolar milyoneri değilim de her jobu oynamayi seviyorum 5 tane reb 5 karakter kasmayla uğraşacağıma zaten 1 hesap 4 karakter izin veriyor canım sıkıldıkça job change ile dönüşürüm miss gibi oynarim bence gelsin
    bende öyle düşünüyorum

bencede gelse guzel olur

Junior Member
    gelmesinnnn

Senior Member
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    bencede gelse guzel olur
    +1111111111