Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    Eski serverlardan Diez'de oynuyorum ve Ronark Land Base için bir Bp karakter dizmeyi düşünüyorum. İtemlerini Olabildiğince en üst seviyede dizeceğim(rof 3, basabilirsem 10 fabric set, draki pendant, opal3/lil3, her çeşit anti def+talia)

Bu dönemde BP ile iş yapabilir miyim, ne dersiniz ? Sorunun cevabı aslında baştan belli, ama yine de beni ikna eden birileri olur diye ümit ediyorum
    Dizmeye başlamadan önce RLB haritasına gir ve bak, destanda en yoğun zamanında 10 kişi oluyor. Human ve karus toplam 10 kişi.

En mantıklısı cz için bp dizmek, ama fabric karakter zevk vermez kolay damage yediği için. Krowaz setli bp zevk verir anca eski svlerde

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Oynama rezil bir halde
    ben yeni sunucudaki item ortalamsında ayakta duramıyorum diezdeki o itemlerle seni harcarlar hacce z tek..

Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    Diez'de ben de bp ile cz oynadım. Hatta oyunda hiçbir sw'de bulunmayan +10 str fp set vardı üzerimde. İtemlerim çok sağlamdı fakat istediğim verimi alamadım, karakter yatalak oldu desem yeridir. CZ'de çok sağlam karakterler olduğu için BP'nin orada yaşam sürme ihtimali çok düşük. 2 CP'li asas gelse, talia+dd 25 taksan bile 2 sn'de yerdesin. Basede en azından daha az damage yediğin için ayakta kalabiliyorsun.

Diğer eski serverları bilmiyorum ama diez'in basesi akşamları genellikle 1-2 pt çıkıyor. Diez Basesi şu an oynanabilir durumda.
    hacı selamün aleyküm öncelikle +10 str fp pri set şuan sendemi sende değilse kimde bilgin varmı bp açtımda almak istiyorum o seti

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Prayer of god' s power scr yapılırsa duo trio takılmak mümkün hale gelebilir. Şu konuyu destekleyin belki scr gelmesinin sağlayabiliriz.

https://forum.nttgame.com/forum/show...l-talebi/page9