Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
    Senior Member
    Ghost serbest değil. Neden serbest olsun ki? Ama ghostun ne olduğunu yayıncılar da siz de iyi anlayın.

Ghost bir adam yayın açtığında onu kesmek değildir. Yayından yerini öğrenip de onu kesmektir. Bu ikisinin ayrımını yapma cr görevlilerine düşüyor. Genel olarak siz yayını izlemeden kesiyorsanız kafanıza takmayın. Ancak yayını izleyip kesip burada ağzınızı yamulta yamulta yayın açmasın diyorsanız ceza almaktan öte, çok ciddi karakter sorunlarınız var haberiniz olsun.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by platpp View Post
    Ghost serbest değil. Neden serbest olsun ki? Ama ghostun ne olduğunu yayıncılar da siz de iyi anlayın.

Ghost bir adam yayın açtığında onu kesmek değildir. Yayından yerini öğrenip de onu kesmektir. Bu ikisinin ayrımını yapma cr görevlilerine düşüyor. Genel olarak siz yayını izlemeden kesiyorsanız kafanıza takmayın. Ancak yayını izleyip kesip burada ağzınızı yamulta yamulta yayın açmasın diyorsanız ceza almaktan öte, çok ciddi karakter sorunlarınız var haberiniz olsun.
    Kardeşim chaos stone altında kesilip de "Zuhanna" ve "AcidBurn" isimli yayıncıların durmadan ghosluyorlar anasını.... diye küfür ettiklerine defalarca kez denk geldim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kardeşim chaos stone altında kesilip de "Zuhanna" ve "AcidBurn" isimli yayıncıların durmadan ghosluyorlar anasını.... diye küfür ettiklerine defalarca kez denk geldim
    O da ghostlamak gibi yanlış bir şey. Gerçek anlamını kaybetmesine neden oluyor bir kavramı sürekli yanlış kullanmak.

Senior Member
    Nickname
    Natsukashi
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hope bence

zuhanna ile acidburn ikiside aynı yapıda tuhaf tipler zaten ikiside herkesle polemiğe girmek için can atar sonra da küçüçük haritada beni ghostluyorlar diye ağlarlar

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Konuyu BestVitaLity açtıysa kesin Zuhanna'dır bahsi geçen ghost manyağı yayıncı
    Yok bu sefer o değil, o zaten daha önceden 20 kliplik bir report sunmuştu, ghost yasak değildir cevabı almıştı.

20 kliplik ghost reportu yemiş ceza almamışım, adam kalkmış diyor bidaha gelirsen report edecem bann cezası var. Beni kandıramaz ama bu şekilde yapıp çok kişiyi kandırıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Yok bu sefer o değil, o zaten daha önceden 20 kliplik bir report sunmuştu, ghost yasak değildir cevabı almıştı.

20 kliplik ghost reportu yemiş ceza almamışım, adam kalkmış diyor bidaha gelirsen report edecem bann cezası var. Beni kandıramaz ama bu şekilde yapıp çok kişiyi kandırıyor.
    Kimse söyle biraz da ben musallat olayım

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Kimse söyle biraz da ben musallat olayım
    İsim vermek istemiyorum ama Hope arkamdan konuşmuş. Zaten kesiyoruz, özellikle clandaki asaslar hiç rahat bırakmıyor ama sürekli bannlatacam diye tehdit ediyor, bize sökmüyor ama sökenler var işte.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Czde ayağı taşa takılsa "ghostandık" demek için yayın açanlar var haklısınız bunları bol bol kesin czde

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Farm yapabilmek için ghostluyorlar banlatacam diye ağlıyorlar. Takmayın kesin yok öyle bir dünya.