Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Senior Member BestVitaLity's Avatar

Yayıncıların rahat farm yapabilmek için milleti korkutmaları

Özellikle bi yayıncı var adam 1 kere bile gelip kesse, oo kardeşim klip alındı bann hayırlı olsun. O zaman biz de açalım yayın rahat rahat farm yapalım.

Hatta iddiasına göre 2 kişiye bann bile attırmış, üstelik Khenarth'ta ghost yasak demiş. Ben yasak değil dediğini bildiğim halde yine bir şüpheye düştüm, nerde dedi onu da bilmiyorum ama nedir bu milleti tehdit etme sevdası? Ghost istemiyorsan delay koyacaksın, ya da yayın açmayacaksın. Bu kadar basit.
    Last edited by BestVitaLity; 01-16-2020 at 11:25 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Adam hem yayın açıyor yayından para kazanıyor. Hemde slota geleni banlatmakla tehdit edip rahat rahat farmını yapıp oradan da para kasıyor. Adam yolunu bulmuş.

Senior Member
    Hiç bişey olmaz korkma. Ayrıca açıp yayınlarına dahi bakma öyle biriyse. Bi kaç aya silinir piyasadan.

Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Hiç bişey olmaz korkma. Ayrıca açıp yayınlarına dahi bakma öyle biriyse. Bi kaç aya silinir piyasadan.
    Yok ben zaten korkmuyorum, daha önce başka bir yayıncı tarafından hakkımda 20ye yakın kliple report oluşturuldu, hiç birşey olmadı. Çünkü hepsi CZdeydi. Beni öyle korkutup başından savamaz ama korkuttuğu ve bunu bilmeyen çok insan var.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Yok ben zaten korkmuyorum, daha önce başka bir yayıncı tarafından hakkımda 20ye yakın kliple report oluşturuldu, hiç birşey olmadı. Çünkü hepsi CZdeydi. Beni öyle korkutup başından savamaz ama korkuttuğu ve bunu bilmeyen çok insan var.
    Arkadaş haklı bilmeyen biri ban yerim diye uzak durur. Adam en kötü %50 rakip azaltıyo kendine

Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Bence siz onu reportlayın öyle bişey yaptığı sırada belki bi ceza alır. Çünkü tehdit ediyor ve yalan söylüyor gmler adına. Ceza almalı bence.

Senior Member
    Delay denen bir gecikmeli yayın uygulaması var.Yayın açmayı öğrenene kadar delay modülünü çözeymiş o yayıncı müsveddesi.Hiç bişi olmaz feriştahı gelse işlem yapamaz korkma.

Düzgün yayın yapanlar müstesna konu içeriğinden!

Bulunduğum serverde vardı bir tane avel, partice önlerine gelene sövüp hakaret ediyorlardı.Bende gördüğüm yerde gömüyordum çareyi human olmakta buldular

Bunlar adam olana kadar adam gibi insanlarla dialog kurana kadar kafalarına vuracaksınız.Öyle ben yayıncıyım nttgame'de dayım var amcam var, bana bulaşma yazık olur diyenlerin başını ezmezseniz, yarın önünü alamazsınız.

Yayın açtı diye hem farmına karışmıcan, hem kesmicen, hem ağzına geleni söyleyecek, küfür ettiğinde; nttgame orası başka platform git derdini orda anlat diyecek, eee sen musallat olunca ooo o bizim yayıncımız ilişemezsin yoksa yaptırım uygularız derlerse maalesef öyle bir dünya yok..

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Düzgün yayıncılar bir elin parmağını geçmez ki hocam. Kimisi çalıntı kredi kartı ile kod satar, kimi banlatma ile tehdit eder farm yapmaya çalışır.
    Bir kere vizyon yok, adam yayın açıyor saatlerce AOC,SG kesiyor. Millet bunun neresini izleyecek, bus çıkacak diye heyecan mı yaşayacak.
    Belli ki sen o yayını farmını rahat yapmak için açıyorsun. Yönetimin böyle kişilere destek değil köstek olması lazım.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Düzgün yayıncılar bir elin parmağını geçmez ki hocam. Kimisi çalıntı kredi kartı ile kod satar, kimi banlatma ile tehdit eder farm yapmaya çalışır.
    Bir kere vizyon yok, adam yayın açıyor saatlerce AOC,SG kesiyor. Millet bunun neresini izleyecek, bus çıkacak diye heyecan mı yaşayacak.
    Belli ki sen o yayını farmını rahat yapmak için açıyorsun. Yönetimin böyle kişilere destek değil köstek olması lazım.
    Amaç zaten double farm. Hem yayından hem oyundan gelir elde ediyor. Bide gelip kesenleri bannlatmakla tehdit ediyor.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Öyle aoc,sg, deru vs. bus kasarken yayın açanlara ghost diye bi durum yok vurun gitsin abi Aslında böyle hoop klip alındı banlatcam vs. diye tehdit edenlere ceza kesilmesi lazım
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.