Results 1 to 8 of 8
    Senior Member TimurGlazkov's Avatar
    Nickname
    TheROCKS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Yetkili klandan anlayan içeri lütfen

klanıma training 1 olunca isi ve pelerin anahtarı basıp acredite 5 yaptık UZUN PELERİN ALIP BOYADIK pelerin alırken np aldığımız arkadaş çıkınca training 2 ye düştü g1 yapıp tekrar isi bastım TEKRAR PELERİN ALMADIK SİYAH KISA PELERİN VE SİMGE var klana hemen 10 k np bağışladık klandan ÇIKAN OLMADI 1 hafta sonra bu gün baktım klan kendiliğinden training 1 e düşmüş np bağış ekranı kapanmış klana giren çıkan eleman olmasa da 35 k np ben bağışlayıp öyle durmasımı lazım anlamadım, bağış ekranında 35k np olmayınca reste düşüyormu kolluk ve isi bi yardımcı olursanız TEKRAR İSİ BASACAĞIM BASAMIYORUM DÜŞER DİYE. iyi oyunlar dilerim
    ♚ Yüreğine karşı verdiğin hiç bir savaşı KAZANAMAZSIN

Junior Member
    Benzer sorun bende de oluştu clana isi bastım 36 k np basıp pelerini uzattım bir kaç saat sonra g1 e tekrar düştü bunun üzerine tekrar isi bastım fakat bu sefer np basıp pelerini uzatmadım yine işe yaramadı aradan bir kaç saat geçince tekrar g1’e düştü

Senior Member
    Klandan her hangi biri bağış yapmış ise; ve bu bağışı pelerin alımında kullanmışsanız, o kişi clandan çıktığında gradesi 2 ve üzeriyse pelerin düşmez ama grade düşer.Eğer 1 gradede ise; hem pelerin düşer hem key basılı clan ünvanı düşer.

Royalse , accredited olur, accredited ise; normal clan olur.

Bulunduğu unvandan düşmemesi için clan sahibinin yada clandan çıkmayacak, çıkarılmayacak birinin minimum 72 k national point gömmesi gerekiyor içeri bildiğim kadarıyla..

Yanlış biliyorsam düzeltirler zaten.

Junior Member
    İkimizinde dert yandığı ortak nokta bu zaten clandan çıkan biri yok hatta dediğim gibi ben 2. İsi key basışımda olduğu gibi bıraktım ne np bastım ne pelerin aldım

Senior Member
    Quote Originally Posted by Doppe View Post
    İkimizinde dert yandığı ortak nokta bu zaten clandan çıkan biri yok hatta dediğim gibi ben 2. İsi key basışımda olduğu gibi bıraktım ne np bastım ne pelerin aldım
    Havuzdaki np pelerine gittiği için clan gradesine gereken miktardan da gitmiş ve grade düşmüş.

Şöyleki toplam 720 k np ve isi key gerekiyor accredited seviyeye yükselmek için.

50 k bağış yapıldı diyelim, 770 k clanda np var.Pelerin aldınız 80 k gitti toplam np 690 a düştü.Böylece accredited seviye hakkını kaybetmektedir.Anlaşıldığını düşünüyorum.

Farklı bir durum varsa; onuda tartışabiliriz.

Junior Member
    Evet son derece doğru lakin clanım halen grade 1 yani np bastıktan sonra kalan np 720 k üstü ve 2. İsi basışımda np basmadığım pelerin almadığım halde tekrar düştü ki dediğim gibi halen clan g1

Üstad ya benimde bildiğim konu şuydu değiştimi bilmiyorum grade1 olduktan sonra isi bastığında kolluk grade 5 bile olsa isi düşmüyor. İsinin tek düşme sebebi pelerin vb. Şeylerde kullanılırsa ve o kişiler çıkarsa ozaman. Değiştimi bu sistem

Senior Member TimurGlazkov's Avatar
    Nickname
    TheROCKS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    Havuzdaki np pelerine gittiği için clan gradesine gereken miktardan da gitmiş ve grade düşmüş.

Şöyleki toplam 720 k np ve isi key gerekiyor accredited seviyeye yükselmek için.

50 k bağış yapıldı diyelim, 770 k clanda np var.Pelerin aldınız 80 k gitti toplam np 690 a düştü.Böylece accredited seviye hakkını kaybetmektedir.Anlaşıldığını düşünüyorum.

Farklı bir durum varsa; onuda tartışabiliriz.
    klanda sadece 2 kişide 1,4 m+650k np var klan training 1 olunca isi bastım 2 gün sonra klan acredite 5 oldu np bağış ekranı açıldı 10k np bağışladık klana giren çıkan olmadı 2 gün sonra klan tekrar training 1 e düştü olay bu sadece buna konsantre olalım. cevap veren fikrini paylaşan herkese çok teşşekkürler bu arada
    Last edited by TimurGlazkov; 01-16-2020 at 03:43 PM.
    ♚ Yüreğine karşı verdiğin hiç bir savaşı KAZANAMAZSIN

Tags for this Thread