Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 151 to 155 of 155
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Başka itiraz gelmediğine göre güncellemeler fln. sindirilmiştir.
    Next.
    Last edited by Tuzlukcu55; 01-19-2020 at 07:46 PM.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    biz okuma eğitimine halen devam edenlerdeniz. senin anlama eğitimine ihtiyacın olabilir bence. hatırı sayılır süredir farm atanı koruma kollama işleri yapıyorsun. csw için de planların vardır nede olsa.. planın yoksa bile ben söyleyeyim. o bi-frost'da tutulursa köprüde sen tutan tarafta olacaksın veya krowazda küp ve cuf-giga'ya hakim olan tarafta olacaksın. win win politikası ruhuna işlemiş. burada gelip oyunla ilgili şu olmalı bu olmalı diye süslü cümlelerle konuşuyorsun lakin kendini insanlara iyi tanıt. $$$ nereye SİZ oraya
    Kardeşim seni ilgilendirir mi benim nerede farm yaptığım ne kadar para kazandığım?Sana mı sorucaktım farm yaparken ?İstediğim yerde farm atarım istediğim yerde köprü tutarım.Daha iyisini yapabileceğini düşünüyosan gel farm at gel köprü tut.Senin kafana silah dayayıp işinden alıkoyan yok.Tabii sorsan farmla işin yoktur fakat farm imkanın olsa 24 saatin 24ünde farm atarsın.Ben de buna bitiyorum kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.Farm olayı bu kadar canını sıkıyorsa gel farm at atabiliyosan.Kalabalıksınız diyosan daha kalabalık ol.İtemlisiniz diyosan item yap.Sen de insansın biz de insanız bizim yapıp senin yapamayacağın birşey yok.Ama olay farm değilse sanane benim attığım farmdan sana mı farm atıyorum ?Güncellemeye sadece server 2 cz kapatılsın yazmışım nasıl bir içerlendiysen yok farm yok para yok köprü komedisin.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Soul Gemlerden ne istediniz..?

Knight Royal gibi 1 seviye SW siz İtemsiz başladığın bir oyunun/etkinliğin rezilliğini hergün çek; Sonra Gemler silinsin.
    1 yılda birikitirdiğim 650/700 kadar Gem silindi.
    Premium Alıp Satmayı veya Archive deki Messenger görevini yapmayı planlıyordum.

insanların oynayarak, kazanarak aldığı şeyi silmek hiçbir mantığa sığmaz. O vakit sadece 1. gelene ödül verirsin. 2 günde Archivesinide açar, Almak istediği ödülleride alır.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Soul Gemlerden ne istediniz..?

Knight Royal gibi 1 seviye SW siz İtemsiz başladığın bir oyunun/etkinliğin rezilliğini hergün çek; Sonra Gemler silinsin.
    1 yılda birikitirdiğim 650/700 kadar Gem silindi.
    Premium Alıp Satmayı veya Archive deki Messenger görevini yapmayı planlıyordum.

insanların oynayarak, kazanarak aldığı şeyi silmek hiçbir mantığa sığmaz. O vakit sadece 1. gelene ödül verirsin. 2 günde Archivesinide açar, Almak istediği ödülleride alır.
    Kasmak biriktirmek saklamak eziyet.
    Tek bir tuşla silmenin zevki tarif edilemez.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Kasmak biriktirmek saklamak eziyet.
    Tek bir tuşla silmenin zevki tarif edilemez.
    3 tane kanat alınırdı sanırım, silineceğini bilsem Kanat Key vs. alınacak bir ton ödül vardı.
    2 eventtir. 1x 20x olarak kıdım kıdım kastık onları Çantada verdiği eziyette cabası; Satılmaz/Bankaya konmaz haybeye yer kaplar. 1 senedir sanki keyfimizden gezdiriyorduk onları veya gelip geçici bir eventten kazanmışız gibi nereden akıllarına gelir böyle saçma şeyler hiç bilmiyorum. Çinli olmakla alakalı sanırım.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.