Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 155
    Soul gemleri silicez. Kullanin desenize. Bu kadar saçmalik olmaz

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bug ve hilecileri önlemek için yapılan güncellemelerden oyunu güzelleştirecek güncellemelere sıra gelmiyor.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    3 - 3,5 yıldır KoreKO'daki farklılıkları sayıyoruz. Yazık vallahi. 2020 yılındayız, pes!
    Ayrıca SteamKO ile ayrı güncellemeler mi geliyor artık?! Bu pahalılığa bu hizmeti hak etmiyor oyuncu. 2 tane güncelleme için 15 gün bekliyoruz. Artık gülüyorum durumunuza.

Member
    Nickname
    MeneLaus
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    3 - 3,5 yıldır KoreKO'daki farklılıkları sayıyoruz. Yazık vallahi. 2020 yılındayız, pes!
    Ayrıca SteamKO ile ayrı güncellemeler mi geliyor artık?! Bu pahalılığa bu hizmeti hak etmiyor oyuncu. 2 tane güncelleme için 15 gün bekliyoruz. Artık gülüyorum durumunuza.
    Evet Kardşeim 3200 cash 236 tl olmuş dünya kadar emek veriyoruz yazık gerçekten Artık Bu oyunun Tadının Kaçtığının düşüncesine girdim iyice....

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu ne saçma sapan iş böyle soul gem in silineceğini resten 2 saat önce haber veriyorlar etkinliği tanıttığınız zaman yazsanıza etkinlik bitiminde silinecek diye yaptığınız işlerin cidden anlamı yok akla mantığa sığdırılacak iş değiller

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    [*] Seviyesi ve Stat puanları arasında fark olan karakterler daha az saldırı gücüne ve sağlık yenilenmesine sahip olacak.

Bununla birlikte;

Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Örnek olarak; 80 seviyeden 70 seviyeye düşen bir karakter, stat puanlarını sıfırlamadığı takdirde %50 daha az hasar verecek ve %50 daha az sağlık yenilemesine sahip olacaktır.
    Delos, base, ardream, düşük seviye slot farmcıları üzgün

Ama düşününce pek bi şey değişmeyecek. Zaten çoğu provake ile çekip mage ile kesiyordu. Mage sıfırlar sorun olmaz. Ardream basede 47'e düşen ve uruk-haunga-haunga wariror-KEILAN slotlarında kasanlar için sorun olmuş bi.
    Last edited by GengaR_AreS; 01-16-2020 at 05:16 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    gold bar gibi oyundaki huzuru kaçıran birşeyin yeni serverlara asla eklenmemesi gerekir.Snowlardan yeni kurtuldugumuz günde beklentine bak azıcık huzur
    aynen dayı gb gelmesin hiç bi zaman jr ye..

Junior Member
    Olaya bak bizde drakide son yaratığı göremedim daha 3 ay oldu destan a başlayalı daha son yaratığı göremedim hep 39. 38. Katta kalıyorum daha yeni 2100 AP oldu ama 39. Katı geçemedim şaka gibi milletse bug yaparmış bı garibanlara kalmiyo şu oyun hep çakallık arkadaş bu buglari kim buluyo kim kesfediyo işsiz dolu memleket gerçi peki bugtan

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Kış temasının bir süre daha kalması harici diğerleri güzel gelişmeler.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Bundan once silinmiyordu 1 tane bronz pre almk oyunun dengesini bozdu herhldeeee (!)