Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 155
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    birde ms kasmak zorlşacağı için old takı fiyatlarıda normale döner.
    Farmcılar şimdiden ağlamaya başlamış Artık yok öyle 70 çarı düşüreyim 60a günde 40tane ms kasayım

lagtan oynanmıyor oyun pk attım npt oldum farm yapam dedim yatalak oldum ne zaman güncelleme gelse oyuna içine ediyorlar iyice yazık yazık harcadığımız emeğe biraz şu oyuna bi zaman ayırında düzelsin oyun allah için aldığınız paralara yazık

Junior Member
    Nickname
    Priana
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    AlwaysToGether
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    *Priest sınıfının Draki Kulesinde fazla saldırı gücü almasını sağlayan hata giderildi.

Priana olarak bu konu hakkında video çekip ticket atmıştım.Gerekli işlemler yapılmış. İlgililere teşekkür ederim.

Bu maddeyi yanlış anlayanlar olmuş. Arkadaşlar bu güncelleme int battle priestlerin %80 ap artırıcı almasını engellemedi. İnt Battle priestler hâlen %80 Ap artırıcı alabilmektedir. Bu güncelleme normalde %50 ap artırıcı alması gereken str priestlerin bu bug sayesinde %80 ap artırıcı almasını engelledi. Bu şekilde yaklaşık olarak str battle priestler ve int battle priestler draki kulesinde aynı apye sahip olacaklar. Zaten normalde olması gereken ve nttgame'in yaptığı da buydu. Fakat bazı str priestler bunu kötüye kullanıp muhteşem aplere sahip oldular. Tekrardan teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by arz_Yc7Zw4Hx View Post
    Farmcılar şimdiden ağlamaya başlamış Artık yok öyle 70 çarı düşüreyim 60a günde 40tane ms kasayım
    bana bişe olmaz. +10 itemim +3 takı setim var. iz kendinize bakın.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    sizede ne yapsalar yaranılmıyor ne ağlamışssınız konuda

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    bilemiyorum ki. birazda siz fikir beyan edin.
    NTT playere coins kastırmamak için elinden gleni ardına bırakmıyor ve bu konuda gözünü budaktan esirgemiyor.
    oyun içi gb coins silmek için vergi diye bir kesinti geldi.
    senin slotta kastığın coinsi siliyor adamlar.
    slotta kastığın mana pot genie harcayıp kastığın ve satmay çalıştığın itemden vergi die coins kesip siliyor.
    bir süre sonra gb direk oyun içi pus tan keş ile çekilecek hale gelecektir.
    şimdi sorun player çekecek ama kastığı gb yi napıcak ?
    yani bu oyun şey gibi olucak tam bir pvp olacak.
    vaziyet almalı.
    Quote Originally Posted by zFibonacci View Post
    drobu ntt belirler beyler server başında oluk oluk deco düşüyordu kıstı mesela bu oyunu 15 senedir oynayanlar bilir dc premium çekip farm yapmak anlamsızlaşmasın diye bu gb fiyatı ve droplar yoksa bu oyunda geçmişte saatte 1 gb kasılıyordu neyse 10m'ye şükür namazı kılmaya devam edin
    bence güzel şeyler yaşanıyor bu güncelleme ardream hai haunga warior gibi slotlara darbe vurdu
    ama item dizip gene yapılır bu farmlar 80 e kasıp lwl düşüp boş charla dönülüyordu artık item dizmeleri gerekicek

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    100 bine tamamlayıp araba almak mı istiyordun, neyi bekliyordun acaba?
    3. kez geldi sanırım Royale. Hiç kaçırmadan ve hep ilk 10a kesin girmen lazım sanırım o kadar biriktirmek için.
    gece gece sesli güldüm

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by PrianaWasHere View Post
    *Priest sınıfının Draki Kulesinde fazla saldırı gücü almasını sağlayan hata giderildi.

Priana olarak bu konu hakkında video çekip ticket atmıştım.Gerekli işlemler yapılmış. İlgililere teşekkür ederim.

Bu maddeyi yanlış anlayanlar olmuş. Arkadaşlar bu güncelleme int battle priestlerin %80 ap artırıcı almasını engellemedi. İnt Battle priestler hâlen %80 Ap artırıcı alabilmektedir. Bu güncelleme normalde %50 ap artırıcı alması gereken str priestlerin bu bug sayesinde %80 ap artırıcı almasını engelledi. Bu şekilde yaklaşık olarak str battle priestler ve int battle priestler draki kulesinde aynı apye sahip olacaklar. Zaten normalde olması gereken ve nttgame'in yaptığı da buydu. Fakat bazı str priestler bunu kötüye kullanıp muhteşem aplere sahip oldular. Tekrardan teşekkürler.
    sadece nasıl olduğunu anlattım bu arada eminmisin hala %80 verdiğine int priestede artık %50 veriyor diye duydum

Döner ekmek parasına oyun oynayanların gözleri yaşlı

Senior Member
    Quote Originally Posted by PrianaWasHere View Post

İnt priestede yüzde 50 veriyor hocam yanlışın var.