Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Question DC Banım hakkında yardım!

Ben yaklaşık 4-5 ay önce tpt ıp macht banı yedim o zamanda söyledim şimdide söylüyorum ben öyle bir program kullannadım. ama olan oldu artık charımın açılmasını beklemiyorum aylardır başka bi ıd ile oynuyorum . Knight online dc sinden neden, niye ban yediğimi öğrenmeye çalışıyorken gm Khenart beni dc dende banladı. DC banımın acılmasını istiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Senior Member
    Oyun içi koxp dan ceza alanlar dc de barındırılmıyor. O yüzden açılmaz boşa bekleme

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Oyun içi koxp dan ceza alanlar dc de barındırılmıyor. O yüzden açılmaz boşa bekleme
    güzel kardeşim sadece sana cevap verecem böyle yazanlardan ben bir şey kullanmadım. saçma sapan yorum yapıp canımı sıkmayın benim kendi işinize bakın yöneticilerden yardım istedim

Senior Member
    Quote Originally Posted by DECK3R View Post
    güzel kardeşim sadece sana cevap verecem böyle yazanlardan ben bir şey kullanmadım. saçma sapan yorum yapıp canımı sıkmayın benim kendi işinize bakın yöneticilerden yardım istedim
    Yöneticiler sana benim yazdığımın nazik halini yazınca anlayacaksın ne demek istediğimi ip match ne demek biliyorum senin kullanıp kullanmadığın umrumda değil prosüdür bu yöneticiler den cevap beklemekte sana iyi beklemeler

Banned
    Dc den başlanan hesapları açmıyorlar kardeâ forumda bi kaç kez denk geldim arkadaş haklı boşa bekleme hiç açmazlar yani

Anlıycan selamun aleyküm

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus