Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Junior Member
    Bir kere açıklanırsa suistimal edilir lafı çok saçma. Bir şey suistimal edilecekse ya yapmazsın ya da yapmak istiyorsan bütün açıklarını kapatıncaya kadar çalışırsın. Buradan da şu sonuçlar çıkar; ya bu arkadaşlar bunları yapamayacak kadar vasıfsız, ya işlerini savsaklıyorlar ya da en kötüsü dağıtılan birşey yok para havaya gidiyor. Konu başlığında olduğu gibi de nereden bakarsan bak mide bulandırıcı bir etkinlik yada adı her neyse...

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    suana kadar 3-4 gb civari vergi vermisimdir Helali hos olsun,umurumda degil zaten fiyati ona gore ayarliyorum KAFAMA Takmiyorum...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Premium şartı yok.
    Bir moderatör bunları biliyor ne güzel ))

Junior Member
    Zorunlu kesinti ve sözde biriktikçe dağıtan fondan bu güne değin ödül kazanan görüp duyanınız var mı?
    Hep mi meleklere çıkıyor bu ödüller, oyunculardan hiç bi tanıdığı yok işlerinde?
    :-)
    Kaç gündür bu konuda çoğunluk ne düşünüyor diye merak ediyorum,arada bakıyorum.
    22 mesaj almış topu topu.
    ALOO. MİLLET
    HER ALIŞ VERİŞİNİZDE PARANIZIN %3 ÜNE
    AĞA EL KOYUYOR , HİÇ Mİ ZORUNUZA GİTMİYOR ?!
    Last edited by 19feteyl; 01-19-2020 at 02:42 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Bir moderatör bunları biliyor ne güzel ))
    Kazananlara pm atıp ne yaptığını soranlar var. Sen de kafanı çalıştır kazananlara sor. Bunun için moderatör olmana gerek yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kazananlara pm atıp ne yaptığını soranlar var. Sen de kafanı çalıştır kazananlara sor. Bunun için moderatör olmana gerek yok.
    Hocam kazananları nereden görebiliyoruz? All chattan mı geçiyor?
    Veya listesi formda bi yerlerde mi yayınlanıyor.
    Kazananların nicklerini paylaşır mısınız lütfen?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 19feteyl View Post
    Hocam kazananları nereden görebiliyoruz? All chattan mı geçiyor?
    Veya listesi formda bi yerlerde mi yayınlanıyor.
    Kazananların nicklerini paylaşır mısınız lütfen?
    Kazananlar anlık olarak oyun içinde all chat kısmında yeşil renkli olarak yayınlanıyor. O anı yakalayan oyuncular genelde forumda paylaşıyor. Örnek,

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member NeverFree's Avatar
    20 30 tane pazar charları olanın şansları yüksek
    Örnek :
    https://www.youtube.com/watch?v=DGYMs1DTjeU

Bazı serverlarda geç dağıtılıyor, ik zamanlar 3 günde bir dağıtılan svlerde 1 hafta dağıtılmadığı oluyor.

Bu demektir ki dağıtım bir algoritmaya dayanmıyor. Rastgele dağıtım yapılmıyor.

Kazananları elle seçiyor olmaları yüksek ihtimal.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    Bazı serverlarda geç dağıtılıyor, ik zamanlar 3 günde bir dağıtılan svlerde 1 hafta dağıtılmadığı oluyor.

Bu demektir ki dağıtım bir algoritmaya dayanmıyor. Rastgele dağıtım yapılmıyor.

Kazananları elle seçiyor olmaları yüksek ihtimal.
    Biriken para sadece sistem üzerinde görünüyor ve sadece sistem dağıtım yapıyor.