Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Junior Member

Merchant blocked 3 gün

MERHABA KOLAY GELSİN

BU GÜN CHARIMA GİRMEYİ DENEDİĞİM ZAMAN KARŞIMA BÖYLE BİR YAZI GELDİ MERCHANT BLOCKED 3DAY OLARAK BUNUN HAKKINDA NEDEN OLDUĞUNU BİLİYORUM. BEN SİRİUSDA OYNUYORUM 80 LV CHARIM MEVCUT WEAPON BREAKER ALIP SATIYORUM FAKAT BİR TANE KSCİ BİR ARKADAŞ VAR BİZ NE KURARSAK KURALIM FAZLASINI KURUYOR HER ZAMAN KENDİSİ İLE ÇOK KONUŞMAYI DENEDİM ASLA ARGO İLE KONUŞMADIM AMA BİR TÜRLÜ ORTA YOLU BULAMADIK PAZARDAKİ DİĞER İNSANLARLA ÇOK KONUŞTUK BU İNSAN HAKKINDA .

BİZLERİN İÇİNE GİRİP PAZAR KURUYOR VE SANKİ BİZ ONUN İÇİNE KURMUŞUZ GİBİ SS ALIP VİDEO ÇEKİP SİTEYE ATIYOR VE PAZARDA 3 KİŞİYİ BANLATTI VE SON OLARAK ŞİMDİDE BENİ BANLATTI SİZDEN RİCAM GEREKİRSE LOGLARIMA BAKIN GEREKİRSE IP BAKIN 1 KERE KÜFÜR ETMEDİM VE İÇİNE ASLA KURMADIM HEP KENDİSİ YAPTI DURDUK YERDE BAN YEDİM YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM.SİRİUSDA OYNUYORUM NİCKİM :llALPARSLANTURKESll KONTROL EDİLİP BANIMIN AÇILMASI RİCADIR LÜTFEN...

Senior Member
    Güzel taktikmiş . Bu banlama olayı çok fazla suistimal edilebilir.

Junior Member
    Ve sadece ben değil 3 kişiyi daha banlattı bana söylediler ben olasılık vermedim ama doğruymuş gerçekden banlandım 3 gün

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Şu an hesabınızı kontrol ettim ve özellikle kişinin pazarının üstüne pazar kurduğunuz için ceza aldığınızı görmekteyim. Kişi sizden defalarca uzaklaşıyor ama siz takip ettikten sonra, üstüne adım adım ayarlayıp pazar kuruyorsunuz. Yani burada algı oluşturduktan sonra yaptığınız eylemin haklı olacağını ve hesabın cezasının kaldırılacağını mı düşünüyorsunuz?
    Last edited by CluTaah; 01-15-2020 at 03:23 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Şu an hesabınızı kontrol ettim ve özellikle kişinin pazarının üstüne pazar kurduğunuz için ceza aldığınızı görmekteyim. Kişi sizden defalarca uzaklaşıyor ama siz takip ettikten sonra, üstüne adım adım ayarlayıp pazar kuruyorsunuz. Yani burada algı oluşturduktan sonra yaptığınız eylemin haklı olacağını ve hesabın cezasının kaldırılacağını mı düşünüyorsunuz?
    Böyle yapıp yapıp forumda ağlayanlara lak diye sapliyorsunuz ya

Hastasıyız dedeeeee

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    maradonda oturuyordum ban yedim
    4 aydır chara girmiyorum ban yedim
    z1z2z231z23123zr1ewzrwzrwzrwzrw ban yedim hiç bir şey yapmadım
    2010lu yıllarda değiliz en ufak bir hata ile ne kadar eleştiri yiyeceklerini biliyorlar detay detay düşünerek banlıyorlar

Senior Member
    Merhaba,

Güzel cevap olmuş ancak bu durum şuna benzetilebilir. Adam gelip hergün annenize kız kardeşinize eşinize ağza alınmayacak küfürler ediyor. Bir gün dayanamayıp sizde ona ediyorsunuz ve siz banlanıyorsunuz. Belki arkadaşın dediği gibi sürekli o adam yapmıştır. konuyu açan kişi de sinirden peşine düşüp kurmuştur pazarı.
    Bu olay kasıtlı olarak yapılabilir. Yani Konuyu açan arkadaş gibilerini yani pazardaki rakipleri kışkırtıp sonra onların bir yaptığını video alabilirler.

Bu ne acıdır ki bazı kadınların ki bunlara insan bile denmez ama anlaşamadığı sinirlendiği bir erkeğe toplum için sapık var diye bağırıp dövdürmesi gibi.

Bu olay şaka değil gerçekten bir pazarcı ve kadın (Sözüm ona) arasında yaşanan ve adamın etrafta kiler (Sözüm ona kadını koruyorlar. Anlamadan dinlemeden) tarafından darp edilmesiyle bitiyor.

Sizden ricam Varsa ki böyle fırsatınız Bu arkadaşı banlatan klşi başkalarını da banlatmış.(Tabi bu konuyu açanın iddası) Durumu kontrol edemezmisiniz.

Aynı hakemi aldatmaya yönelik hareket gibi. Bu arada konuyu açan kişiyi tanımam etmem gereksiz polemik yaratacaklar için bu sözüm de

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Bu konuyla alakam yok peki bu report eden kişinin karakterlerini kontrol ediliyor mu? Özellikle pazar reportlarını yapan kişilerin.Burada suistimal edilecek bir durum var gibi sanki bunu oyun içinde yakın zamanda deneyim sizlere onu sunmak istiyorum.

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Sevgili CluTaah Kişi o çarını pazar için kullanmıyor ki ? Kurian açmış pazar kursa küçülecek. Sadece rakip buy pazarın üzerine gelip item aldırmama çabasında. Neden Banlanmıyor. İstersen şuan vega 2 ye bi bak. Merdiven üst bölgesine bir bak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MR_KAZANAN_ADAM View Post
    Sevgili CluTaah Kişi o çarını pazar için kullanmıyor ki ? Kurian açmış pazar kursa küçülecek. Sadece rakip buy pazarın üzerine gelip item aldırmama çabasında. Neden Banlanmıyor. İstersen şuan vega 2 ye bi bak. Merdiven üst bölgesine bir bak.
    Bende diyorum ki bu pazar konusunda kim eksik. Memnun değilseniz tek PC oynayın oyunu bak nasıl tüm sorunlar çözülecek.pardon oynayın dedim. Siz oyun oynamiyirsunuz

Tags for this Thread