Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member Nyanja's Avatar

Lightbulb Çok güzel 10 öneri

Merhaba, bazı düzenlemeler ve yenilikler önermek istiyorum. Sizde düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

1-) CHAOS etkinliğindeki mavi kutu kaldırılmalı ve 83 leveller için BDW etkinliği aktif edilip ödül olarak oraya eklenmeli.
    2-) CHAOS ödülleri kutu yerine Holy Starlight tarzında trade edilmeyen bir item olmalı ve kırdırınca tek seferlik trade edilmeyen rasgele pus itemi atmalı (belki içinden kutu düşme olasılığı da olabilir) belirli bir kill sayısına ulaşanlara verilebilir. Ayrıca en çok kill alan 3 kişiye günlük kanat verilebilir.
    3-) PK atanlara özel maden taşlarına drop eklenebilir. Tek kullanımlık trade edilmeyen scroll çeşitleri düşebilir. (HP - NP - Mana taşları gibi)
    4-) PUS'ta ayrı bir bölüm açılıp adedi az ve tradesi kapalı scroll çeşitleri olabilir. Bu eşyalar için günlük sadece 1 kez satın alma hakkı verilebilir. Çok kullanmak isteyen diğer seçenekleri tercih edebilir.
    5-) Belirli bir sayıda BDW kazanma sertifikası elde ettiğimizde tek seferlik skill veya stat sıfırlama hakkımız olabilir. (Master kağıdı dışında bir işe yaramış olur) Sertifika karşılığında NPC'den aldığımız swift - buff gibi özellikleri 60 level üstüne vermiyor. En azından elimizdeki sertifika belirli bir sayıya ulaşınca tradesi kapalı sw scroll veya buf kağıdı verebilir.
    6-) Magelerin genie ile etkinlikten faydalanabilmesi için basit skill sekmesine R skill'i koyulabilir. Böylelikle genieye o skill'i koyup kardan adamlara karakterlerini bırakabilirler.
    7-) Ringlerde karakterlerin skill ve statları görünebilir hale gelmeli. Açık ve kapalı olan skilleri ayrıca belirtilmeli (Golden star gibi trade edilmeyen ve bankaya koyulmayan itemler üzerinde mi kalıyor tam bilmiyorum ama kalıyorsa onlarda görünebilir hale getirilse güzel olur.)
    8-) Karakter silmek isteyenler için pus itemi getirilebilir, başka oyunculara veremeyeceğimiz karakterleri ring ile silmek çok pahalıya geliyor. Biraz daha uygun fiyatlı silme scrollu olabilir. Suistimal edilmemesi için trade edilmeyen ve aynı hesap üzerinden aylık 1 adet satın alma limiti koyulabilir.
    9-) Paranın değerli olduğu yeni sunucularda skill stat sıfırlamak masraflı oluyor. Npoint karşılığında PUS üzerinden satın alacağımız Redistribution scroll'un çeşitleri arttırılabilir, eski hesaplara verilen scroll gibi aylık çeşitleri olabilir veya fiyatı ucuzlatılabilir.
    10-) PK ortamında (JR CHAOS BDW vs.) bizi öldüren kişinin ekranından nasıl öldüğümüzü görmeliyiz. (10 saniyelik bir görüntü oluşturulup bize izletilmeli) Ölür ölmez ekrana gelmemeli, kenarda baloncuk olarak durmalı kapatınca kaybolmalı. Bir sonraki ölüme kadar istediğimiz zaman açıp izleyebilmeliyiz ve gerektiğinde indirip kaydedebilmeliyiz.
    Last edited by Nyanja; 01-29-2020 at 09:45 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hepsi birbirinde guzel fakat 1. ye bayildim ben.

Senior Member
    1- Es kaza öldüğünde BDWden atan sisteme mavi kutu önerisi garip olmuş.
    2- Chaos etkinliğinde en çok kill alanlar ChaosX , Mavibox, MaviChaos , ChaosGeldim gibi saçma sapan nick sahipleri oluyor. Zaten illegaller bir de en çok killden mi kazansınlar? ( NOT: Nickler uydurmadır. )

101 kill almış 45 kez ölmüş. İkinci 65 kill çıkıyorsun 40 level sağa sola koşturan çıplak bir karakter
    Chaos , BDW bildiğimiz gibi kalsın sadece yetkililer video atın deyip sus pus kalmasın.

Örnek : Chaos vakti chatte 2-3 ban yazısı geçtiğinde 5 sıra yükseliyorum. Alt F4 atıyorlar

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Öneriler güzel fakat illegal oyunculara kesin çözüm bulunmadıkça ne yapılırsa yapılsın fark etmeyecek.

Senior Member Nyanja's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1- Es kaza öldüğünde BDWden atan sisteme mavi kutu önerisi garip olmuş.
    2- Chaos etkinliğinde en çok kill alanlar ChaosX , Mavibox, MaviChaos , ChaosGeldim gibi saçma sapan nick sahipleri oluyor. Zaten illegaller bir de en çok killden mi kazansınlar? ( NOT: Nickler uydurmadır. )

101 kill almış 45 kez ölmüş. İkinci 65 kill çıkıyorsun 40 level sağa sola koşturan çıplak bir karakter
    Chaos , BDW bildiğimiz gibi kalsın sadece yetkililer video atın deyip sus pus kalmasın.

Örnek : Chaos vakti chatte 2-3 ban yazısı geçtiğinde 5 sıra yükseliyorum. Alt F4 atıyorlar
    Hilecilerin önüne geçmiş olur, trade edilmeyen pus itemi için girmezler etkinliğe
    BDW de ölü olarak bekleyince yada townda durunca atıyor, normal oynayınca attığını görmedim ama bug varsa düzeltilmeli tabiki.
    Düzelmesi gereken birde katılımcı bug'u var.

Senior Member
    yazılanların çoğu mantıklı şeyler. NTT'nin işi olmaz bunlarla...

Senior Member
    Güzel öneriler katılıyorum

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    +1 Katılıyorum.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyanja View Post
    9-) Paranın değerli olduğu sunucularda skill stat sıfırlamak masraflı oluyor. Uygun bir Npoint karşılığında PUS üzerinden tek seferlik böyle bir scroll alabiliriz.
    .
    Böyle bir scroll var. Redistribution Item olarak geçiyor. Tek kullanımlık skill veya stat sıfırlayabiliyorsun. 799 cash kendileri. Fiyatı uygun mu değil mi orası tartışılır.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    yazılanların çoğu mantıklı şeyler. NTT'nin işi olmaz bunlarla...
    hastasıyız
    JustInTime