Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hesabım Hakkında

Merhaba arkadaşlar öncelikle %70-80' lik bir kısım yemeseydin bir halt böyle olmazdı diyecek direk ön yargılı olarak ancak, herhangi bir illegal program veya söylemim olmadı oyun içerisinde ve bunun aksini kanıtlayabilme şansı kimsenin yok çünkü böyle bir durum söz konusu bile değil.

ŞUNU İSTİYORUM BİR YETKİLİ BU KONU İLE İLGİLENİP İNCELENMESİNİ SAĞLASIN KANITLARSA JAİL DEĞİL DİREK HESABIMI 999999 BANLASINLAR!!

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Resmi forum üzerinde herhangi bir hesap desteği verilmiyor, size bir GM'in burada bu yüzden ceza almışsınız deme gibi zorunluluğu yok.

Ayrıca açtığınız konuda da gözüktüğü üzere Capslock'u her alanda kullanmayı tercih ettiğinizi görüyorum, bilmiyorum anlatabiliyor muyum

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Resmi forum üzerinde herhangi bir hesap desteği verilmiyor, size bir GM'in burada bu yüzden ceza almışsınız deme gibi zorunluluğu yok.

Ayrıca açtığınız konuda da gözüktüğü üzere Capslock'u her alanda kullanmayı tercih ettiğinizi görüyorum, bilmiyorum anlatabiliyor muyum
    Hoaydaaaaa

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad

Gol olur

Junior Member

Sayın patheoz benım neden ban yediğimi soyler mısınız rica ediyorum konu actım ne siz ne de başka bir GM arkadaş gelmedi konuya. Banada soyleyin bu arkadaşa soyledıgınız gibi. İllaki böyle isyan eder gıbı mı konusmak gerekıyor? Kibar olmak işe yaramıyor mu?

Zorunluluk olduğunu belirtmedim zaten doğru okuyup doğru algılarsan sevinirim, ikincisi ise diyorum ki eğer bunu kanıtlayacak bir tane veriniz varsa 999 banlayın buradada ibret olsun diye paylaşın kanıtını bukadar mı güveniniz yok ?

Karakter Adı: BlueWise
    Sunucu: ALTAR

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Hayatının golünü yedi hala konuşuyor

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by barisbilge21 View Post
    Zorunluluk olduğunu belirtmedim zaten doğru okuyup doğru algılarsan sevinirim, ikincisi ise diyorum ki eğer bunu kanıtlayacak bir tane veriniz varsa 999 banlayın buradada ibret olsun diye paylaşın kanıtını bukadar mı güveniniz yok ?

Karakter Adı: BlueWise
    Sunucu: ALTAR
    Kanıt elbette var fakat bunu burada paylaşmayı tercih etmiyoruz çünkü dediğim gibi hesap desteğini buradan alamazsınız.

Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, mağdur olduğunu düşünüyorsanız hukuki yolların tamamı kullanımınıza açık.

Hakkımızda şikayetçi olabilirsiniz, tarafımıza bir bilgi talebi geldiğinde seve seve paylaşabiliriz.

Son olarak hesabınızı süresiz kapatmayacağımızı söylemek istiyorum, oyuna girememek istiyorsanız oyunu bilgisayarınızdan silebilirsiniz ya da oyuna giriş yapmayabilirsiniz.

Junior Member
    Ne kdr ban yedigimiz nasil ogrenicez kurunun yaninda yasta yaniyo

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TosunIPasha View Post
    Ne kdr ban yedigimiz nasil ogrenicez kurunun yaninda yasta yaniyo
    Kurunun yanında yaş yanıyor gibi bir durum olması mümkün değildir. Hesap desteği için bilet sistemini kullanabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.