Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 76
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Otameen View Post
    Kalkan takamıyoruz ( Tek el kalkan ve spear takıp vurmanız da ayrı bir şey) , canımız az, Swniz de var koşabiliyorsunuz az çok, Def veya atağı konuşmaya bile gerek yok
    Hangi warrior hangi asası kalkan takarak kesmiş komik gülünç şeyler söylemeyin

Senior Member
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    anlamanda bir kıtlık var şuan senin sanırsam ?
    Bizim burada konumuz warriorun vurduğu damage yada skiller değil.
    Editlenmiş olan bir item.
    Aç bir asas kes bakayım madem bir warrioru aoc kasarken ?
    Kesemiyorsan 4 jobun da eşit olduğundan bahsetme ama
    SS hakkında ağlayanları gram umursamıyorum . Hayatımda ss de alıp kullanmadım . SS i devlet meselesi yapanlar aoc d mastadonda cardinal de farm yapanlar . Normal pk da o silahı takan yok işlevsiz . O yüzden sırf farmerlerin sulu göz yaşları için mgame güncelleme atacağını düşünmüyorum .
    Pk ya etki eden sweet Kiss silahları rakibin db sine cure atıyor bunu düzeltmeyen adam farmerlerin ağlamasını umursamaz

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hangi warrior hangi asası kalkan takarak kesmiş komik gülünç şeyler söylemeyin
    Kesmiş olarak anlatmıyorum gülünç olan taraf can doldurmak için raptorlar da bile hp recovery için ağlayacak duruma kadar gelmeniz can doldurmaktan müzdarip olan arkadaşa açıklıyorum durumu ayrıca ss takıp kesmeye çalışırsan kesilmen gayet normal

Senior Member
    siz de oyundaki bütün joblardan daha hızlı koşuyorsunuz? hani adalet biz de istiyoruz. sh1t p0st

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bence de Scorpion Scythe kadar saçma bir eşya yok, bu konuda haklısın. Warrior sınıfında bu eşya illa olacaksa pk alanlarında hp revovery çalışmamalı çünkü bu gerçekten de pk etkinliğini tamamen bozuyor. Kalkan tak, kalkan patlar, des at hepsi tamam Scorpion Scythe nedir?
    atağı düşük bir silah 118 apsi var
    asasın tüm skillerini saymama gerek yok heralde

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    SS hakkında ağlayanları gram umursamıyorum . Hayatımda ss de alıp kullanmadım . SS i devlet meselesi yapanlar aoc d mastadonda cardinal de farm yapanlar . Normal pk da o silahı takan yok işlevsiz . O yüzden sırf farmerlerin sulu göz yaşları için mgame güncelleme atacağını düşünmüyorum .
    Pk ya etki eden sweet Kiss silahları rakibin db sine cure atıyor bunu düzeltmeyen adam farmerlerin ağlamasını umursamaz
    Farmlerin gözü yaşlı dediğin, warior arkadaşlar aocta pikniğe gidiyorlar galiba

Yav SS kullanan Warrior'lar genelde Aoc slotunda farm yapan Warrior'lar zaten. Normal PK'da SS tamamen işlevsiz. Sanırım bu arkadaş farmer kesemeyince dellenmiş göz yaşlarını buraya dökmüş

Senior Member
    Haklı bir isyan, magenin mp-hp rec staffları %10-30 dolduruyor, priestin mp-hp recleri %10 dolduruyor, asasın-okçunun %10 doldururken Warriorların %60-70 gibi hp rec itemleri olması inanılmaz saçma değil mi?

Düzeltilir mi?
    -Hayır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    Farmlerin gözü yaşlı dediğin, warior arkadaşlar aocta pikniğe gidiyorlar galiba
    Bana kalsa buss sadece npc de olmalı

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad