Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 76 of 76
    Senior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Böyle saçma edit bir item daha yok. Adamın vs de aoc kesip can doldurması , %70 recovery vermesi , bunun sadece warriora özel olması saçmalık ötesi.
    Gel kardeş o zaman Asas içinde yap bir tane ? Niye yapmıyorsunuz ?
    Kesebildiğimiz adamları kesemiyoruz böyle saçma bir item yüzünden.
    Ne kadar edit bir karakter varsa , hepsini warriora doldurmuşsunuz.
    kalkan taksın , can doldursun , yere vursun , atağı fazla , defansı fazla , saçmalık üzerine saçmalık yapmışsınız.
    Şu SS hakkında bir şey yapın artık.
    Recovery silcek misiniz napcaksanız yapın.
    Yapmıyoruz diyorsanız arkadaş asasa da getirin

He aylardır bas bas bağırıyoruz , draki de hp rec çalışmıyor okçu mage ve moblara karşı diye , gıkınız çıkmıyor.
    Ama Critiğin x2 yapmasını tak 1 patch ile silebiliyorsunuz , biraz adaletiniz olsun.
    Boss kesmek için eklenen item için , eski yıllara dayanan bir itemi 83 level warriorun canını 2 3 vuruşta fullemesi saçma olay.
    En azından -70 tarzı bir item yapın şunu
    Bu adamın bir tane yerli konu açtığını görmedim.Repartuarının genişliğini artık tahmin dahi edemiyorum.
    İyiki varsın...

Senior Member
    Bu item, oyunun ilk yıllarında bosslari ve pelerin atını kesebilmek için önemli bir itemdi.
    O dönem warriorlar suan ki itemlere sahip olamadığı için bu silahla tank olabiliyorlardi bahsettiğim mob lara.

Junior Member
    Gereksiz bir konuyu hortlatmışım haklısın, aynen Ss10 ile geziyorum ve benim yarı itemlerim etmeyen asaslara denk gelip kesiliyorum ve zoruma gidiyor çünkü ben o itemi alırken tanrılar katına erişeceğimi, ölümsüz olacağımı ve hatta gm lere bile kafa tutacağımı düşünmüştüm ama bir asas işini biliyorsa geliyor beni iki zorluyor ben toparlanayım derken etrafımda olan üç beş mobu da kesiyorum sonra belki sigarasını yakıp beni kesme keyfi yaşıyor. Kısacası asas oynayamadığını farketmiş ama bunu hazmedemeyen yeteneksizlerin bu itemde suç aramamalarını acilen job değişikliğine gitmelerini önermek için bu konuya yorumda bulundum keza piyasada bu yeteneğinin ekmeğini yemeye her daim iştahlı çok sağlam playerlar var ama ciddi paralarla iddiaya tutuşup yüzyüze gelir bileğinin hakkını alır giderler ve bunlar durat kullanmaya ihtiyaç duymayan modeller istanbulda hazırolda bekleyen çok, her şey legal ))

Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Böyle saçma edit bir item daha yok. Adamın vs de aoc kesip can doldurması , %70 recovery vermesi , bunun sadece warriora özel olması saçmalık ötesi.
    Gel kardeş o zaman Asas içinde yap bir tane ? Niye yapmıyorsunuz ?
    Kesebildiğimiz adamları kesemiyoruz böyle saçma bir item yüzünden.
    Ne kadar edit bir karakter varsa , hepsini warriora doldurmuşsunuz.
    kalkan taksın , can doldursun , yere vursun , atağı fazla , defansı fazla , saçmalık üzerine saçmalık yapmışsınız.
    Şu SS hakkında bir şey yapın artık.
    Recovery silcek misiniz napcaksanız yapın.
    Yapmıyoruz diyorsanız arkadaş asasa da getirin

He aylardır bas bas bağırıyoruz , draki de hp rec çalışmıyor okçu mage ve moblara karşı diye , gıkınız çıkmıyor.
    Ama Critiğin x2 yapmasını tak 1 patch ile silebiliyorsunuz , biraz adaletiniz olsun.
    Boss kesmek için eklenen item için , eski yıllara dayanan bir itemi 83 level warriorun canını 2 3 vuruşta fullemesi saçma olay.
    En azından -70 tarzı bir item yapın şunu
    okçu ile mana çek sende.

Senior Member
    Warriorun şöyle bi özelliği var eğer kalkan takarsa pasif defans skilleri 2 kat daha fazla etki ediyor. Bi Kalkan takıp 700 800 def alıyorlar belki daha fazla. Yetmiyor ss takıp HP fullüyorlar. Asasın crtiğini mgame yaptı zamanında biz yapmadık biz başladığımızda böyleydi. Ya critik aynı kalmalı eskisi gibi, ya warirorun pasif defans skili veya kalkan takması fixlenmeli.

spike genelde sektiği için zaten 98 vuruyo knk sorun yok