Results 1 to 9 of 9

[TPT]: xxxx is banned due to TPT use

bu şekilde banlandım ben herhangi illegal bir aktıvıtede bulunmadım lutfen yardimci olun ...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. İtirazlarınız için destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisin.

Aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 195

2000 kusur kişi işleme alinmiş diyor yani hesap kapatildimi yoksa incelencekmi ??

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by tonymclaren0 View Post
    2000 kusur kişi işleme alinmiş diyor yani hesap kapatildimi yoksa incelencekmi ??
    Merhaba,

Kapatılmış ve ceza almış kişiler.

hiç şuçum yokken az önce ban yedim 7 arkadasız aynı anda basladık 4 kişi dc pre aldık ama durduk yere ban yedim anlaşilan bu oyunun zıvanası cıkmıs elle sabah aksam farm yapıyoz yine ban yiyoruz neye göre kime göre ? kanıt yok bir şey yok iyiki preyi erken almamısım en kısa surede arkadaslarıma da oyunu bıraktırıcam teşekkerler

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by dib_FmeWNLDa View Post
    hiç şuçum yokken az önce ban yedim 7 arkadasız aynı anda basladık 4 kişi dc pre aldık ama durduk yere ban yedim anlaşilan bu oyunun zıvanası cıkmıs elle sabah aksam farm yapıyoz yine ban yiyoruz neye göre kime göre ? kanıt yok bir şey yok iyiki preyi erken almamısım en kısa surede arkadaslarıma da oyunu bıraktırıcam teşekkerler
    Selam,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsin.

Tabikide yanlış neden banlandıgıma dair bir video ? veya bir klip yok bunu banlanan kişilerle paylaşmanız gerekmezmi sonucda ben sebebini bilmiyorum hiç bir şey kullanmadıgım halde boşa banladıgım icin şimdi mail vs at diyorsunuz gerçekten komik sizin hataniz yüzünden ben neden charın peşinden koşayim cidden komik 4 arkdasım la beraber an itibari ile oyunu oynamama kararı aldık her şey için teşekkürler KNİGHT ONLİNE ...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by dib_FmeWNLDa View Post
    Tabikide yanlış neden banlandıgıma dair bir video ? veya bir klip yok bunu banlanan kişilerle paylaşmanız gerekmezmi sonucda ben sebebini bilmiyorum hiç bir şey kullanmadıgım halde boşa banladıgım icin şimdi mail vs at diyorsunuz gerçekten komik sizin hataniz yüzünden ben neden charın peşinden koşayim cidden komik 4 arkdasım la beraber an itibari ile oyunu oynamama kararı aldık her şey için teşekkürler KNİGHT ONLİNE ...
    Merhaba,

Yetkili ekibin size herhangi bir kanıt sunma zorunluluğu bulunmuyor. Ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu sebeple cezanız hakkında itirazınız var ise yukarıda belirtildiği gibi destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekmektedir. Bilet gönderdikten sonra biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Dedikleriniz cok mantıklı gelmedi acıkcası demekki Cash veya Pre ceksem yine ban yicektim ve sebebini bilmicektim yani istiginiz adamı sucsuz olsabile banlayabiliyorsunuz ve karşı taraf neden banlandıgını bilmeden kanıtsız. hiç bir şey kullanmadıgım halde ban yemem en basit örneği Ticket at diyorsunuz neden ?
    sebesiz yere ban yedigim için mi ? Eski user olarak oyuncuları kazanmanız gerekirken oyuncu ve oyuncular kaybediyorsunuz sadece bilin istedim.Tekrar zaman ayırdıgınız için teşekkür ederim iyi çalişmalar