Results 1 to 2 of 2

Angry Genie Kullanımına Atılan ban

Değerli Oyun yöneticileri , öncelikle hepinize merhabalar.
    Destan sunucusunda okcuyum ve Genie pot ile kasıldıgım esnada karakteri oto'ya bıraktım. Döndüğümde oyunda Dc olmuş vaziyeti gördüğümde Tekrar sunucu girişi yapmak üzere İD ve şifremi girdikten sonra , [TPT]: ...... is banned due to TPT use
    yazdığını gördüm. Bu nasıl bir adaletsizlik veya acemi yönetimliktir henüz anlamış değilim
    oyunda her hangi bir illegal hileye ait hiç birşey de kullanılmadı ve neredeyse karakterimi diziyordum.
    Oyuna başlamadan önce Genie'nin bile kurallarını okudum kasılmaya müsait alanlarda kullanılabilir yazısı var iken Siz gelişi güzel ban atıyorsunuz benim oyun zevkimin içine ediyorsunuz. Banımın en yakın zamanda Açılmasını taleb ediyorum ]

diye bilet gönderdim fakat verilen cevab sonucunda 3.parti programı olarak belirtilmiş illegal koxp kullansaydım farklı ban yerdim diye düşünüyorum benim o kadar el emeğim var ve siz buna TPT deyip geçiyorsunuz. Şimdi burada bu konuyu arkadaslarda gerçekten hile kullandıgımı düşünerek eleştiri yapacaklar Bana bunu gösterin nasıl kullanmışım illegal programı bilmek istiyorum , eğer genie 3 parti programıysa herkez ban yesin bu ne saçma sapan iştir orada siz oynamıyorsunuz biz oynuyoruz biz emek ve para harcıyoruz siz nokta koyup geçiyorsunuz eğer kullanmışsam siz bana kanıtlayın daha da ötesi kullanmış olupta ısrar ediyorsam ve hatamı görmezden geliyorsam Muhakemeye verin ben gerekeni yapmaya hazırım ve sizlerden bunu kanıtlamanızı bekliyorum iyi günler.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinden alabilirsiniz, buraya konu açılması bir şeyi değiştirmeyecektir. Destek sisteminden gelen yanıtlar otomatik değil, hesap durumuna göre gönderilen yanıtlardır.

Bilginize