Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Yetkili kişlir bakabilir misiniz

arkadaşlar ben kurian oyuncusuyum, bdw girdiğim zaman attack kismindaki ''rush'' skilini kullaniyorum ve adam eğer kendi townunda o dagin ucuna yaklasinca benim z de yakin mesafa olusursa skili kullanabiliyorum ve adamlarin town dagina cikabiliyorum bu sayede. Simdi bu suç mu bilemiyorum ben oyundakiler suç dedi konu açma gereği duydum doğrumudur? Ben sonuçta hiçbir ek program kullanmiyorum sadece oyunun bana verdiği skili bdw de kullaniyorum

Senior Member
    konu güncel

Senior Member
    oraya çıkınca dc yemiyo musun yada bdwden atmıyor mu

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    oraya çıkınca dc yemiyo musun yada bdwden atmıyor mu
    hayır atmıyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Normal şartlarda manuel olarak yapılamayan olayları oyunun açığını kullanılarak yapılırsa bug diye tabir ettiğimiz durum ortaya çıkıyor. Ve bu durum, diğer oyunculara karşı avantaj elde ettiğiniz için ceza almanıza sebep verebilmektedir.

Bilginize.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Daha önce bu mevzu için açılan konuya bunun ceza sebebi olduğunu söylemişti.

Bu apaçık bir bug zaten. Kurianın çoğu durumu gibi bu da hesaplanmamış sadece. Bir de JR'ye bakarsak orada da aynı mantık var ancak orada yukarıya zıplamıyor. BDW'de de öyle olması gerekirdi. E oyun içi bugu kullanmanın da cezası var.

Ben de yan karakterim kurianla BDW giriyorum ve oyun buna müsaade etse de bu yeteneği bunun için kullanmıyorum. Bunun için illa yasak olması gerekmiyor zaten. Oraya çıkabilecek rahatlıktaysan zaten BDW'de üstünsün/kazanmak üzeresindir 2-3 kez daha adam kesmek için gerek yok buna. Bir de üstüne diğer oyuncuların gereksiz hile yargısı olacak, ekstra dert.

Lunar War bugu gibi bir gün düzeltilir, tahminim hemen önümüzdeki yüzyıl civarı.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Lunar War bugu gibi bir gün düzeltilir, tahminim hemen önümüzdeki yüzyıl civarı.
    Güzeldi
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Normal şartlarda manuel olarak yapılamayan olayları oyunun açığını kullanılarak yapılırsa bug diye tabir ettiğimiz durum ortaya çıkıyor. Ve bu durum, diğer oyunculara karşı avantaj elde ettiğiniz için ceza almanıza sebep verebilmektedir.

Bilginize.
    Anladim peki ben simdi bunun bug oldugunu yeni ogrendim gecmis icin ne yapmam gerekli, hani ben bug deyince bole tasa girme filan biliyodum ne bileyim benim skill sayfamdaki skili o sekil kullanmamin suc oldugunu bilemem ki neden sayfamda o skill benim ben ne yapmam gerekli peki simdi ya ceza alir isem

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Anladim peki ben simdi bunun bug oldugunu yeni ogrendim gecmis icin ne yapmam gerekli, hani ben bug deyince bole tasa girme filan biliyodum ne bileyim benim skill sayfamdaki skili o sekil kullanmamin suc oldugunu bilemem ki neden sayfamda o skill benim ben ne yapmam gerekli peki simdi ya ceza alir isem
    Kayıt alıp CR'ye attılarsa ve sıra bekliyorsa, Bug Abuse'den ceza alırsın ama daha önce hiç ceza almadıysan pek sıkıntı olacağını sanmıyorum zira Bug Abuse'lerde direk sınırsız ban atılmıyor. 1-3 gün arası bir ceza alırsın. Yanlış biliyor da olabilirim tabi.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Kayıt alıp CR'ye attılarsa ve sıra bekliyorsa, Bug Abuse'den ceza alırsın ama daha önce hiç ceza almadıysan pek sıkıntı olacağını sanmıyorum zira Bug Abuse'lerde direk sınırsız ban atılmıyor. 1-3 gün arası bir ceza alırsın. Yanlış biliyor da olabilirim tabi.
    umarım sorun olmaz ya, zaten bile bile neden bug denilen şeyi kullanayım ki bdw için kırmızı kutu destanda para etmiyor destanda oynuyorum ben amacım bug kullanıp avantaj elde etmek değildi bilinçsiz bir şekilde skilleri kullanırken böyle bir durum ile karsılastım, ticket kısmından öneri sunabiliyor muyuz yöneticilere, yani bunu engellesinler çünkü benim gibi farkında olmayan insanlar vardır. sonuçta bu kurianın 6 point ile actıgı bi skill atack skili, ve z skil yaptıgında direk düşmana uçuyor ben de ilk öyle fark ettim dedim ben burdan adama ucabılıyorsam bu adam dagda iken z atarsam uçabilirmiyim acaba dedim denedim uçtum düşmana. aklıma bunun bug oldugu hiç aklıma gelmedi çünkü yaptığım tek şey skill kullanmaktı. yani ben bug deyince aklıma hep ekstradan bi çakallık yapmak geliyordu atıyorum işte okcuların kullandıgı ok bugu tamamıyla çakallık, ama benim gibi böyle bir duruma düşen insanlar olacağına inanıyorum önlem alınmalı